Dr. Göktan Çelebi

Pratisyen Hekimlik - Adana

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Göktan Çelebi Hakkında

Göktan Çelebi Kimdir?

Dr. Göktan Çelebi, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Göktan Çelebi, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Göktan Çelebi Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Göktan Çelebi tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Göktan Çelebi kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. G Çelebi ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Göktan Çelebi için nasıl randevu alabilirim?
Dr. G Çelebi şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Göktan Çelebi ile anlaşmalı?
Göktan Çelebi kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Göktan Çelebi nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Göktan Çelebi Aile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Göktan Çelebi hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Göktan Çelebi Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Göktan Çelebi için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Göktan Çelebi muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Göktan Çelebi hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. G Çelebi ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Göktan Çelebi hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. G Çelebi hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.