Dr. Galip Demir

Dahiliye - İç Hastalıkları - İstanbul

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Pınartepe, 34500 Büyükçekmece/İstanbul  İstanbul
Beylikdüzü Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Galip Demir Hakkında

Galip Demir Kimdir?

Dr. Galip Demir, Dahiliye - İç Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Galip Demir, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi (Diploma: 04.12.2009)

Galip Demir Değerlendirmeleri

Değerlendir
4 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

in..leç
Zamanlama
İlgi
Ortam

Doktorluğu insanlığından iyi, insanlığı doktorluğundan iyi. Yani tek kelimeyle muazzam bir hekim. Durumunuz ne olursa olsun odasından içiniz rahat çıkıyorsunuz. (İşiniz rast gitsin hocam. Var olun.)?❤ 19-02-2019

in..leç
Zamanlama
İlgi
Ortam

Doktorluğu insanlığından iyi, insanlığı doktorluğundan iyi. Yani tek kelimeyle muazzam bir hekim. Çok teşekkürler, var olun!❤❤❤❤❤ 19-02-2019

la..uz
Zamanlama
İlgi
Ortam

Diğer doktorlara ders vermeli Dr böyle olur 02-11-2018

UĞ..KAN

Keşke her doktor hastaları ile bu kadar ilgilenip hoş görülü bir yaklaşımda bulunsa kendisine tüm hastalar adına başarılı çalışmalar diler çok teşekkür ederiz. Emel ve Ertuğ Özkan 10-08-2017

4 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Galip Demir tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Galip Demir kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. G Demir ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Galip Demir için nasıl randevu alabilirim?
Dr. G Demir şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Galip Demir ile anlaşmalı?
Galip Demir kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Galip Demir nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Galip Demir Beylikdüzü Devlet Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Galip Demir hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Galip Demir Dahiliye - İç Hastalıkları, uzmanıdır.

Dr. Galip Demir için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Galip Demir muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Galip Demir hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. G Demir ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Galip Demir hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. G Demir hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.