Dr. Filiz Sebik

Dahiliye - İç Hastalıkları, Alerji Hastalıkları - Adana

Takvim talep et Değerlendir

Filiz Sebik Hakkında

Filiz Sebik Kimdir?

Dr. Filiz Sebik, Dahiliye - İç Hastalıkları ve Alerji Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. ve Alerji Hastalıkları Filiz Sebik, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Filiz Sebik Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Filiz Sebik tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Filiz Sebik kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. F Sebik ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Filiz Sebik nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Filiz Sebik bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Filiz Sebik hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Filiz Sebik Dahiliye - İç Hastalıkları, ,Alerji Hastalıkları uzmanıdır.

Dr. Filiz Sebik için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Filiz Sebik muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Filiz Sebik hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. F Sebik ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Filiz Sebik hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. F Sebik hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.