Dr. Filiz Ceylan, Ankara, Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp

Dr. Filiz Ceylan

Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp - Ankara

Ağrı Tedavisi, Apiterapi, Baş Ağrısı

Takvim talep etDeğerlendir

Filiz Ceylan Hakkında

Filiz Ceylan Kimdir?

Dr. Filiz Ceylan, Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp alanlarında faaliyet göstermektedir. Filiz Ceylan, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Filiz Ceylan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Filiz Ceylan kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. F Ceylan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Filiz Ceylan için nasıl randevu alabilirim?
Dr. F Ceylan şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dr. Filiz Ceylan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Filiz Ceylan bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Filiz Ceylan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Filiz Ceylan Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp, uzmanıdır. Aromaterapi, Bioenerji, Fitoterapi, Kanser Destek Tedavileri, Kilo kontrolü, Kronik Ağrılar alanlarında hizmet veriyor ve Ağrı Tedavisi, Apiterapi, Baş Ağrısı, Bioenerji, Fitoterapi hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dr. Filiz Ceylan için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Filiz Ceylan muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Filiz Ceylan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. F Ceylan ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Filiz Ceylan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. F Ceylan hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.