Doktorun Adresi (2)

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Burhaniye, Mimar Sinan Cad. No:54, 16400 İnegöl/Bursa  Bursa
Bursa İnegöl Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Faik Coşkun Hakkında

Faik Coşkun Kimdir?

Dr. Faik Coşkun, Aile Hekimliği alanlarında faaliyet göstermektedir. Faik Coşkun, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Faik Coşkun Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Faik Coşkun tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Faik Coşkun kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. F Coşkun ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Faik Coşkun için nasıl randevu alabilirim?
Dr. F Coşkun şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Faik Coşkun ile anlaşmalı?
Faik Coşkun kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Faik Coşkun nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Faik Coşkun Aile HekimliğiBursa İnegöl Devlet Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Faik Coşkun hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Faik Coşkun Aile Hekimliği, uzmanıdır.

Dr. Faik Coşkun için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Faik Coşkun muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Faik Coşkun hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. F Coşkun ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Faik Coşkun hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. F Coşkun hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.