Dr. Esra Ateş Genç

Pratisyen Hekimlik - Adana

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Esra Ateş Genç Hakkında

Esra Ateş Genç Kimdir?

Dr. Esra Ateş Genç, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Esra Ateş Genç, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Esra Ateş Genç Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Esra Ateş Genç tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Esra Ateş Genç kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. E Ateş Genç ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Esra Ateş Genç için nasıl randevu alabilirim?
Dr. E Ateş Genç şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Esra Ateş Genç ile anlaşmalı?
Esra Ateş Genç kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Esra Ateş Genç nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Esra Ateş Genç Aile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Esra Ateş Genç hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Esra Ateş Genç Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Esra Ateş Genç için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Esra Ateş Genç muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Esra Ateş Genç hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. E Ateş Genç ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Esra Ateş Genç hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. E Ateş Genç hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.