Doktorun Adresi

İnönü Ünv., 44000 Üzümlü/Malatya Merkez/Malatya  Malatya
İnönü Üniversitesi Turgut Özal Tıp Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Ersoy Kekilli Hakkında

Ersoy Kekilli Kimdir?

Dr. Ersoy Kekilli, Nükleer Tıp alanlarında faaliyet göstermektedir. Ersoy Kekilli, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Ersoy Kekilli Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Ersoy Kekilli tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Ersoy Kekilli kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. E Kekilli ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Ersoy Kekilli için nasıl randevu alabilirim?
Dr. E Kekilli şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Ersoy Kekilli ile anlaşmalı?
Ersoy Kekilli kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Ersoy Kekilli nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Ersoy Kekilli İnönü Üniversitesi Turgut Özal Tıp Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Ersoy Kekilli hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Ersoy Kekilli Nükleer Tıp, uzmanıdır.

Dr. Ersoy Kekilli için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Ersoy Kekilli muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Ersoy Kekilli hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. E Kekilli ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Ersoy Kekilli hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. E Kekilli hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.