Doktorun Adresi (3)

Bahcelievler Mah., İbni sina Cad. No:2, 05300 Merzifon/Amasya  Amasya
Amasya Merzifon Kara Mustafa Paşa Devlet Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Sanayii, 05800 Taşova/Amasya Province  Amasya
Amasya Taşova Devlet Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Kirazlıdere, 05200 Merkez/Amasya Merkez/Amasya  Amasya
Amasya Üni. - Sabuncuoğlu Şerefeddin Eği. Ve Araş. Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Ersin Çiftçi Hakkında

Ersin Çiftçi Kimdir?

Dr. Ersin Çiftçi, Genel Cerrahi alanlarında faaliyet göstermektedir. Ersin Çiftçi, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Ersin Çiftçi Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Ersin Çiftçi tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Ersin Çiftçi kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. E Çiftçi ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Ersin Çiftçi için nasıl randevu alabilirim?
Dr. E Çiftçi şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Ersin Çiftçi ile anlaşmalı?
Ersin Çiftçi kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Ersin Çiftçi nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Ersin Çiftçi Amasya Merzifon Kara Mustafa Paşa Devlet HastanesiAmasya Taşova Devlet HastanesiAmasya Üni. - Sabuncuoğlu Şerefeddin Eği. Ve Araş. Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Ersin Çiftçi hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Ersin Çiftçi Genel Cerrahi, uzmanıdır.

Dr. Ersin Çiftçi için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Ersin Çiftçi muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Ersin Çiftçi hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. E Çiftçi ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Ersin Çiftçi hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. E Çiftçi hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.