Dr. Erhun Salman

Pratisyen Hekimlik - Adana

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Erhun Salman Hakkında

Erhun Salman Kimdir?

Dr. Erhun Salman, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Erhun Salman, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Erhun Salman Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Erhun Salman tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Erhun Salman kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. E Salman ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Erhun Salman için nasıl randevu alabilirim?
Dr. E Salman şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Erhun Salman ile anlaşmalı?
Erhun Salman kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Erhun Salman nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Erhun Salman Aile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Erhun Salman hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Erhun Salman Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Erhun Salman için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Erhun Salman muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Erhun Salman hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. E Salman ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Erhun Salman hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. E Salman hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.