Dr. Emre Gürbüz

Pratisyen Hekimlik - Adıyaman

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi (3)

02300 Besni/Adıyaman Province  Adıyaman
Adıyaman Besnı Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Mimar Sinan, 02500 Gölbaşı/Adıyaman Province  Adıyaman
Adıyaman Gölbaşi Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Emre Gürbüz Hakkında

Emre Gürbüz Kimdir?

Dr. Emre Gürbüz, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Emre Gürbüz, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Emre Gürbüz Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Emre Gürbüz tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Emre Gürbüz kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. E Gürbüz ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Emre Gürbüz için nasıl randevu alabilirim?
Dr. E Gürbüz şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Emre Gürbüz ile anlaşmalı?
Emre Gürbüz kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Emre Gürbüz nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Emre Gürbüz Adıyaman Besnı Devlet HastanesıAdıyaman Gölbaşi Devlet HastanesıAile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Emre Gürbüz hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Emre Gürbüz Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Emre Gürbüz için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Emre Gürbüz muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Emre Gürbüz hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. E Gürbüz ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Emre Gürbüz hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. E Gürbüz hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.