Dr. Emre Erkal Yazıcıoğlu, Ankara, Pratisyen Hekimlik

Dr. Emre Erkal Yazıcıoğlu

Pratisyen Hekimlik - Ankara

Randevu Al Değerlendir

Adres

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

İZ..ZİL

Emre Hoca bağlı bulunduğum bölgeden dolayı aile hekimimdir. Kendisi bir birey olarak çok kibar ve efendi bir yaklaşıma sahip olmakla birlikte bir hekim olarak elinden gelenin fazlasını yapan bir doktordur. Çoğu aile hekimi neredeyse saat 9 da iş başı yapar -neden bu kadar serbest olduğunu anlamam - fakat emre hoca saat 7 de iş başı yaparak hastalarına 7 24 yardımcı olmak için irtibat numarasına kadar paylaşan bir doktorumuz Teşekkürler hocam. Sizin gibi hekimlere ihtiyacımız var. 30-03-2020

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Emre Erkal Yazıcıoğlu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Emre Erkal Yazıcıoğlu kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. E Yazıcıoğlu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Emre Erkal Yazıcıoğlu için nasıl randevu alabilirim?

Dr. E Yazıcıoğlu şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Emre Erkal Yazıcıoğlu ile anlaşmalı?

Emre Erkal Yazıcıoğlu kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Emre Erkal Yazıcıoğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Emre Erkal Yazıcıoğlu Aile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Emre Erkal Yazıcıoğlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Dr. Emre Erkal Yazıcıoğlu Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Emre Erkal Yazıcıoğlu için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Emre Erkal Yazıcıoğlu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Emre Erkal Yazıcıoğlu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. E Yazıcıoğlu ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Emre Erkal Yazıcıoğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. E Yazıcıoğlu hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.