Dr. Efkan Sevinç

Pratisyen Hekimlik - Adana

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Efkan Sevinç Hakkında

Efkan Sevinç Kimdir?

Dr. Efkan Sevinç, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Efkan Sevinç, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Efkan Sevinç Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Efkan Sevinç tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Efkan Sevinç kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. E Sevinç ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Efkan Sevinç için nasıl randevu alabilirim?
Dr. E Sevinç şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Efkan Sevinç ile anlaşmalı?
Efkan Sevinç kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Efkan Sevinç nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Efkan Sevinç Aile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Efkan Sevinç hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Efkan Sevinç Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Efkan Sevinç için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Efkan Sevinç muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Efkan Sevinç hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. E Sevinç ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Efkan Sevinç hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. E Sevinç hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.