Koronavirüs (COVID-19) ile ilgili bilgilenmek için Sağlık Bakanlığı ve Türk Tabipler Birliği sitelerini ziyaret edin.
Dr. Dt. Servet Ayrıkçil Bozkurt, Kayseri, Diş Hekimi

Dr. Dt. Servet Ayrıkçil Bozkurt

Diş Hekimi, Ortodonti (Çene-Diş Bozuklukları) - Kayseri

Diş Teli, Diş Çapraşıklığı, Dişler Arasında Boşluk

Takvim talep etDeğerlendir

Adres

Fevzi Çakmak Mah. Sivas Cad. Aksaray Apt. Kat 1 No 81 / 6  Kocasinan, Kayseri
Ortodonti Servet Ayrıkçil Bozkurt Muayenehanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
İmkanlar
Online Doktor Danışma Otopark (Ücretsiz) İkram Kredi kartı ile ödeme Nakit Sgk Anlaşmalı

Hakkında

Servet Ayrıkçil Bozkurt Kimdir?

Dr. Dt. Servet BOZKURT, 6 Kasım 1986 yılında Kayseri'de doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 2010 yılında başarıyla tamamlayarak Diş Hekimi unvanı almıştır. 

2010 Yılında Erciyes Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Ortodonti Ana Bilim Dalı'nda başlamış ve 2015 yılında ''Diş Destekli Hızlı Üst Çene Genişletme Tedavisi Sonrasında Destek Dişlerde Başlangıç Mine Lezyonu Oluşumunun Değerlendirilmesi'' başlıklı tez sunumu ile başarılı bulunarak ''Doktor'' unvanı almıştır. 

Kayseri Diş Hekimleri Odası, Türk Ortodonti Derneği ve Avrupa Ortodonti derneği (EOS) üyesi olan Dr. Dt. Servet BOZKURT, mesleki çalışmalarına Kayseri'de bulunan kurucusu olduğu özel muayenehanesi'nde devam etmektedir.

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
2 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

..

Çok temiz steril ve ferah bir muayenehanede, oldukça güler yüzlü ve işini iyi yapan alanında önde gelen, bir diş hekimidir servet bozkurt. Gerek kendisi gerek ekip arkadaşları çok ilgilidir ve yardımcıdırlar. Eli de çok hafiftir servet hanımın. Gittikten sonra 2 arkadaşıma önerdim onlar da çok memnun kaldılar. 02-03-2017

..

Çok iyi bir diş hekimi. Herkese kesinlikle tavsiye ederim. Ben gittim çok memnun kaldım. Kendi özel muayenehanesinde hastalarını kabul ediyor ve oldukça ilgili çok cana yakın bir diş hekimi. Bilgilendirici bir tarzı var. Bu çok hoşuma gitti. Sağolun tekrar. 06-08-2016

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Dt. Servet Ayrıkçil Bozkurt tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir
Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.