Dr. Dt. Desen Karabağlar, İstanbul, Diş Hekimi

Dr. Dt. Desen Karabağlar

Diş Hekimi, Ortodonti (Çene-Diş Bozuklukları) - İstanbul

Ortognatik Cerrahi (Cerrahi Ortodonti), Invisalign Tedavisi, Diş Çene Ve Yüz Bölgesi Gelişim Yetersizlikleri

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Diş Hekiminin Adresi

Sahrayıcedid Mahallesi Şemsettin Günaltay Cad. Faik Vank Apt. No:210/6 Erenköy  Kadıköy, İstanbul
Dr. Desen Karabağlar Cansız

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Desen Karabağlar Hakkında

Desen Karabağlar Kimdir?

1988 yılında Akhisar'da doğan Dr. Dt. Desen KARABAĞLAR, lise öğrenimini Akhisar Anadolu Lisesi'nde derece ile tamamlayarak, 2005 yılında girdiği Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nden 2010 yılında derece ile mezun olmuştur. Aynı yıl Marmara Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Ortodonti Doktora programına kabul edilmiştir. 2015 yılında "Süper kaygan özellik gösteren elmas benzeri karbon nanopartikülleri ile kaplanmış ortodontik tel, konvansiyonel braket ve kendinden bağlanan braket kullanımının diş hareketinde sürtünmeyi azaltıcı etkisinin karşılaştırılmalı olarak değerlendirilmesi" konulu doktora tez çalışmasını başarılı şekilde tamamlamış, Ortodonti Uzmanı unvanına hak kazanmıştır.

Şu an Marmaradent Özel Diş Kliniğinde çalışmalarını sürdüren Dr. Dt. Desen KARABAĞLAR, Türk Diş Hekimleri Birliği, Türk Ortodonti Derneği(TOD), European Orthodontic Society (EOS), American Association of Orthodontists(AAO) üyesi olup, şeffaf plaklarla ortodontik tedavi (Invisalign), lingual ortodontik tedavi (Incognito, dişlerin iç tarafından tel takılması), şeffaf ve metal braketlerle sabit ortodontik tedavi, hareketli/fonksiyonel çene ortopedisi ve obstrüktif uyku apnesi tedavi uygulamaları yapmaktadır.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Dt. Desen Karabağlar tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Dt. Desen Karabağlar kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. Dt. D Karabağlar ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Dt. Desen Karabağlar için nasıl randevu alabilirim?
Dr. Dt. D Karabağlar şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dr. Dt. Desen Karabağlar nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Dt. Desen Karabağlar Dr. Desen Karabağlar Cansız bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Dt. Desen Karabağlar hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Dt. Desen Karabağlar Diş Hekimi, ,Ortodonti (Çene-Diş Bozuklukları) uzmanıdır. Cerrahi Ortodontik Tedaviler, Fonksiyonel Ortodontik Tedavi, Lingual Ortodonti, Önleyici Ortodontik Tedavi, Ortodontik tedavi, Şeffaf braketler alanlarında hizmet veriyor ve Ortognatik Cerrahi (Cerrahi Ortodonti), Invisalign Tedavisi, Diş Çene Ve Yüz Bölgesi Gelişim Yetersizlikleri, Diş, Çene Ve Yüz Arasındaki Uyumsuzluklar, Ortodontik Tedaviler hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dr. Dt. Desen Karabağlar için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Dt. Desen Karabağlar muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Dt. Desen Karabağlar hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. Dt. D Karabağlar ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Dt. Desen Karabağlar hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. Dt. D Karabağlar hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.