Dr. Döndü İrem Dündar

Pratisyen Hekimlik - Adana

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Döndü İrem Dündar Hakkında

Döndü İrem Dündar Kimdir?

Dr. Döndü İrem Dündar, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Döndü İrem Dündar, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Döndü İrem Dündar Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Döndü İrem Dündar tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Döndü İrem Dündar kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. D Dündar ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Döndü İrem Dündar için nasıl randevu alabilirim?
Dr. D Dündar şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Döndü İrem Dündar ile anlaşmalı?
Döndü İrem Dündar kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Döndü İrem Dündar nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Döndü İrem Dündar Aile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Döndü İrem Dündar hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Döndü İrem Dündar Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Döndü İrem Dündar için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Döndü İrem Dündar muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Döndü İrem Dündar hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. D Dündar ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Döndü İrem Dündar hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. D Dündar hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.