Dr. Dilek İnan, İstanbul, Akupunktur

Dr. Dilek İnan

Akupunktur - İstanbul

Migren Ve Baş Ağrıları, Zayıflama Ve Kilo Problemleri, Sigarayı Bırakma

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Adres

Bakırköy  Bakırköy, İstanbul
Özel

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Dilek İnan Kimdir?

Dr. Dilek İNAN, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1991 yılında başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. 2012 Yılında Yeditepe Üniversitesi'nde düzenlenen Akupunktur eğitimini birincilikle tamamlamıştır.

2013 Yılında Dr. Martha Lucas'tan Mei Zen, Kozmetik Akupunktur, İnfertilite, Nabız, Fitoterapi, qigong eğitimlerini alan Dr. Dilek İNAN, 2014 yılında Nöral terapi 2. basamak eğitimini yine 2014 yılında Su jok akupunktur 1. aşama eğitimini tamamlamıştır.

Dr. Dilek İNAN, 2017 yılında Medipol Üniversitesinin düzenlediği Homeopati, 2017 yılında düzenlediği Kupa Terapi, 2018 yılında düzenlenen Mezoterapi eğitimlerini başarıyla tamamlamıştır. Mesleki çalışmalarına ise, İstanbul / Bakırköy'de bulunan özel muayenehanesi'nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum

  • ANKARA ÜNİVERSİTESİ

Diplomalar ve Sertifikalar

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Dilek İnan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Dilek İnan kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. D İnan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Dilek İnan için nasıl randevu alabilirim?

Dr. D İnan şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dr. Dilek İnan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Dilek İnan Özel bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Dilek İnan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Dr. Dilek İnan Akupunktur, uzmanıdır. Akupunktur Tedavisi, Mezoterapi alanlarında hizmet veriyor ve Migren Ve Baş Ağrıları, Zayıflama Ve Kilo Problemleri, Sigarayı Bırakma, Fibromiyalji, Kozmetik Akupunktur hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dr. Dilek İnan için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Dilek İnan muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Dilek İnan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. D İnan ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Dilek İnan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. D İnan hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.