Doktorun Adresi

Karaelbistan Mah., Kızılcaoba, No:1, 46300 Elbistan/Kahramanmaraş  Kahramanmaraş
Kahramanmaraş Elbıstan Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Doktor Yorumları

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

devs..TÜRLER

İyi günler ben imam hatip proje okulunda okuyan bir öğrenciyim benim bir TUBİTAK projem var ve bunun içinde sizden yardım istiyorum bana yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler . 02-12-2019

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Demet Ersivri tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Demet Ersivri kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. D Ersivri ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Demet Ersivri için nasıl randevu alabilirim?
Dr. D Ersivri şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Demet Ersivri ile anlaşmalı?
Demet Ersivri kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Demet Ersivri nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Demet Ersivri Kahramanmaraş Elbıstan Devlet Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Demet Ersivri hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Demet Ersivri Dermatoloji, uzmanıdır.

Dr. Demet Ersivri için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Demet Ersivri muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Demet Ersivri hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. D Ersivri ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Demet Ersivri hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. D Ersivri hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.