Doktorun Adresi

Yukarı Bahçelievler, Mareşal Fevzi Çakmak Cd. No:45, 06490 Çankaya/Ankara  Ankara
Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Cumhur Kayadelen Hakkında

Cumhur Kayadelen Kimdir?

Dr. Cumhur Kayadelen, Psikiyatri alanlarında faaliyet göstermektedir. Cumhur Kayadelen, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Cumhur Kayadelen Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Cumhur Kayadelen tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Cumhur Kayadelen kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. C Kayadelen ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Cumhur Kayadelen için nasıl randevu alabilirim?
Dr. C Kayadelen şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Cumhur Kayadelen ile anlaşmalı?
Cumhur Kayadelen kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Cumhur Kayadelen nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Cumhur Kayadelen Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Cumhur Kayadelen hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Cumhur Kayadelen Psikiyatri, uzmanıdır.

Dr. Cumhur Kayadelen için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Cumhur Kayadelen muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Cumhur Kayadelen hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. C Kayadelen ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Cumhur Kayadelen hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. C Kayadelen hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.