Doktorun Adresi

Uluönder, Yunus Emre Devlet Hst., 26190 Tepebaşı/Eskişehir  Eskişehir
Eskışehır Yunus Emre Devlet Hastanesı(S)

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Çiğdem Devir Hakkında

Çiğdem Devir Kimdir?

Dr. Çiğdem Devir, Radyoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Çiğdem Devir, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Çiğdem Devir Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Çiğdem Devir tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Çiğdem Devir kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. � Devir ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Çiğdem Devir için nasıl randevu alabilirim?
Dr. � Devir şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Çiğdem Devir ile anlaşmalı?
Çiğdem Devir kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Çiğdem Devir nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Çiğdem Devir Eskışehır Yunus Emre Devlet Hastanesı(S) bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Çiğdem Devir hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Çiğdem Devir Radyoloji, uzmanıdır.

Dr. Çiğdem Devir için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Çiğdem Devir muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Çiğdem Devir hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. � Devir ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Çiğdem Devir hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. � Devir hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.