Dr. Ceyhun Nuri

Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp, Fitoterapi - Ankara
5.0

Eklem Romatizması, Fibromiyalji, Bel Ağrısı

5.0

“SADRA ŞİFA Bizim için hastalıklara dair yeni yeni bilgiler öğrendiğimiz heyecan verici bir süreçti....” Devamı

Dr. Ceyhun Nuri

Dr.Ceyhun Nuri, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesinde başladığı tıp eğitimini tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır.

Mesleki çalışmalarına özel muayenehanesi'nde devam etmektedir.

Dr. Ceyhun Nuri Özel Muayenehanesi
Mustafa Kemal Mh. 2079. Sokak No:2/C 28 Çankaya/Ankara
Hizmetler
Prp tedavisi Ozon Tedavisi Akupunktur Tedavisi Fitoterapi Romatizmal Ağrılar Devamı

İlgi Alanları

Eklem Romatizması Fibromiyalji Bel Ağrısı Bel Fıtığı Lupus (Sistemik Lupus Eritematozus, SLE) Devamı

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
MY
M. Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
10 gün önce
Akupunktur Tedavisi
Dr. Ceyhun Nuri Özel Muayenehanesi

SADRA ŞİFA Bizim için hastalıklara dair yeni yeni bilgiler öğrendiğimiz heyecan verici bir süreçti. Doktor Ceyhun Nuri Bey’e her daim minnettar olacağım. Yaklaşık bir yıl önce artık her koşulda yeniden nüksedebilecek bir hastalık ile yaşayacağımızı duyduğum zaman kronik hastalıkların altta yatan sebeplerini çözüme kavuşturacak bir doktor arayışına gitmiştim. Bu arayış içerisinde Dr. Ceyhun Nuri Bey ile yolum kesişti. Hastalıkları tedavi noktasında onu diğer doktorlardan farklı kılan, ‘’Hastalığın kronikliği nasıl yenilir?’’ mottosuyla kişiye özel bir tedavi protokolü sunması, hastalığın nedenini bütüncül bir yaklaşımla ortadan kaldırması, tıp dünyasında tedavisi pek mümkün olmayan hastalıkları kendine has engin bilgileriyle çözüme kavuşturması ve bunu yaparken de hastalığınıza dair her aşamada size yeni bir şeyler öğretmesiydi. Klinikte 10. Ayımı doldurdum. İyileşmek için devam eden süreçte Dr. Ceyhun Nuri Bey kronik hastalıkların tüm inceliklerini öğreterek, iyileşmemize nelerin engel olduğunu ve daha da önemlisi bize nasıl bir yardım gerektiğini aşama aşama öğretti. Hastalıkla mücadele aşamasında kendisi ile yol aldığımda fark ettim ki, klinikte kimin hayatına dokunsa, yaşlısı genci şifaya kavuşuyordu. Sadra Şifa bir doktordu Ceyhun Bey. ‘’Nasıl iyileşmeniz?’’ gerektiğine dair insanın duygu ve düşünce dünyasını mütemadiyen besleyen birisiydi, iyi bilgi sahibiydi, tıp dünyasının duayeni olacak kadar değerliydi, verdiği tedavi kadir kıymet bilmeyi gerektiriyordu. Hastalığın altta yatan nedenleri çözüme kavuştukça kişiye özel uyguladığı tedavinin ne kadar sağlam olduğunu etrafımdaki birçok doktorun tek tip tedavisine kıyasla fark edebiliyorum. Elbette bu klinikte yardımsever uzman doktorları, hemşireleri ve çalışanları dahil olmak üzere sağlam bir ekibi var. Kişiye özel hazırlanan programda her defasında farklı bir yöntem uygulanıyor. Her bir seanstan sonra kendinizi daha zinde hissediyorsunuz. Sağlıklı olmak ve hastalığının altta yatan nedenlerini çözüme kavuşturmak isteyenlere bu klinikte uygulanan tedaviyi tavsiye ediyorum. Şu bir gerçek ki, doktorunuzun size söylediği her bir programa sabırla tam olarak uyarsanız iyi bir sonuç alıyorsunuz. Ben bu tür hastalıklarda iyi bilgisi olan bir doktor takibinin gerekli olduğuna inanıyorum. Ve buradan bu klinikteki doktorlara, hemşirelere ve çalışanlara yürekten teşekkürlerimi sunuyorum. Sağlıkla kalın.

Yıl*** Ç***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Romatizma hastalarının geç kalmadan uğraması gereken bir merkez, Güler yüzle ve motivasyonu arttıran profesyonel bir yaklaşımla tedavi yöntemleri uygulanıyor. Memnun kaldık. Ceyhun Nuri ve Mustafa İkizek başta olmak üzere tüm doktor ve personeller işini güler yüzle yapıyor. Varolsunlar...

Sık Sorulan Sorular

Dr. Ceyhun Nuri ile nasıl iletişime geçerim?

Dr. Ceyhun Nuri için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Dr. Ceyhun Nuri nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Ceyhun Nuri Dr. Ceyhun Nuri Özel Muayenehanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Dr. Ceyhun Nuri hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Dr. Ceyhun Nuri Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp, Fitoterapi uzmanıdır. Eklem Romatizması, Fibromiyalji, Bel Ağrısı alanlarında hizmet veriyor ve Prp tedavisi, Ozon Tedavisi, Akupunktur Tedavisi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Hata
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, Aydınlatma Metni kapsamında işlenmektedir
Facebook Twitter Instagram Youtube