Doktorun Adresi

Çiftçiler, 96004. Sk. No:4, 33240 Toroslar/Mersin  Mersin
Mersin Şehir Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Cengiz Ömer Özdemir Hakkında

Cengiz Ömer Özdemir Kimdir?

Dr. Cengiz Ömer Özdemir, Anatomi alanlarında faaliyet göstermektedir. Cengiz Ömer Özdemir, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Cengiz Ömer Özdemir Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ek..nol
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hocam Annemin beli kırıldığında ameliyatı o kadar başarılı geçti ki o kadar ilgili davrandı ki allah razı olsun o güleryüzü ve ilgisi bambaşka bir insan 14-08-2021

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Cengiz Ömer Özdemir tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Cengiz Ömer Özdemir kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. C Özdemir ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Cengiz Ömer Özdemir için nasıl randevu alabilirim?
Dr. C Özdemir şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Cengiz Ömer Özdemir ile anlaşmalı?
Cengiz Ömer Özdemir kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Cengiz Ömer Özdemir nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Cengiz Ömer Özdemir Mersin Şehir Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Cengiz Ömer Özdemir hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Cengiz Ömer Özdemir Anatomi, uzmanıdır.

Dr. Cengiz Ömer Özdemir için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Cengiz Ömer Özdemir muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Cengiz Ömer Özdemir hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. C Özdemir ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Cengiz Ömer Özdemir hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. C Özdemir hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.