Dr. Celal Tutuş

Pratisyen Hekimlik - Adıyaman

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi (2)

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Celal Tutuş Hakkında

Celal Tutuş Kimdir?

Dr. Celal Tutuş, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Celal Tutuş, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Celal Tutuş Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Celal Tutuş tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Celal Tutuş kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. C Tutuş ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Celal Tutuş için nasıl randevu alabilirim?
Dr. C Tutuş şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Celal Tutuş ile anlaşmalı?
Celal Tutuş kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Celal Tutuş nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Celal Tutuş Aile HekimliğiAile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Celal Tutuş hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Celal Tutuş Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Celal Tutuş için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Celal Tutuş muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Celal Tutuş hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. C Tutuş ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Celal Tutuş hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. C Tutuş hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.