Dr. Berkay Köse

Pratisyen Hekimlik - Adana

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Berkay Köse Hakkında

Berkay Köse Kimdir?

Dr. Berkay Köse, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Berkay Köse, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Berkay Köse Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Berkay Köse tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Berkay Köse kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. B Köse ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Berkay Köse için nasıl randevu alabilirim?
Dr. B Köse şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Berkay Köse ile anlaşmalı?
Berkay Köse kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Berkay Köse nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Berkay Köse Aile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Berkay Köse hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Berkay Köse Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Berkay Köse için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Berkay Köse muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Berkay Köse hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. B Köse ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Berkay Köse hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. B Köse hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.