Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Beran Dede Hakkında

Beran Dede Kimdir?

Dr. Beran Dede, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Beran Dede, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Beran Dede Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Beran Dede tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Beran Dede kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. B Dede ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Beran Dede için nasıl randevu alabilirim?
Dr. B Dede şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Beran Dede ile anlaşmalı?
Beran Dede kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Beran Dede nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Beran Dede Aile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Beran Dede hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Beran Dede Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Beran Dede için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Beran Dede muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Beran Dede hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. B Dede ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Beran Dede hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. B Dede hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.