Dr. Başak Caner, İstanbul, Beyin ve Sinir Cerrahisi

Dr. Başak Caner

Beyin ve Sinir Cerrahisi - İstanbul

Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Doktor Yorumları

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 1
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

eni iyi tanir..

Ben kesinlikle tavsiye etmiyorum.lütfen cerrahi müdahale ettirecek hastalara bu Dr gitmeniz i tavsiye etmiyorum. 10-12-2018

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Başak Caner tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Başak Caner kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. B Caner ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Başak Caner için nasıl randevu alabilirim?
Dr. B Caner şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Başak Caner ile anlaşmalı?
Başak Caner kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Başak Caner nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Başak Caner Sb İstanbul Medeniyet Üniversitesi Göztepe Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı(S) bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Başak Caner hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Başak Caner Beyin ve Sinir Cerrahisi, uzmanıdır.

Dr. Başak Caner için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Başak Caner muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Başak Caner hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. B Caner ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Başak Caner hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. B Caner hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.