Dr. Aysun Yelmi

Pratisyen Hekimlik - Adana

Takvim talep et Değerlendir

Aysun Yelmi Hakkında

Aysun Yelmi Kimdir?

Dr. Aysun Yelmi, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Aysun Yelmi, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Aysun Yelmi Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Aysun Yelmi tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Aysun Yelmi kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. A Yelmi ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Aysun Yelmi nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Aysun Yelmi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Aysun Yelmi hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Aysun Yelmi Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Aysun Yelmi için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Aysun Yelmi muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Aysun Yelmi hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. A Yelmi ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Aysun Yelmi hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. A Yelmi hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.