Dr. Ayşe Handan Özden

Göğüs Hastalıkları - Ankara

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Ayşe Handan Özden Hakkında

Ayşe Handan Özden Kimdir?

Dr. Ayşe Handan Özden, Göğüs Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Ayşe Handan Özden, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Ayşe Handan Özden Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ran..ner

Ben ilk defa gittim ama ilk izlenimim cok sıcak kanlı güler yüzlu bir doktor hastasına çok onem veriyor 03-03-2016

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Ayşe Handan Özden tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Ayşe Handan Özden kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. A Özden ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Ayşe Handan Özden için nasıl randevu alabilirim?
Dr. A Özden şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Ayşe Handan Özden ile anlaşmalı?
Ayşe Handan Özden kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Ayşe Handan Özden nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Ayşe Handan Özden Ankara Türkıye Yüksek İhtısas Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Ayşe Handan Özden hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Ayşe Handan Özden Göğüs Hastalıkları, uzmanıdır.

Dr. Ayşe Handan Özden için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Ayşe Handan Özden muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Ayşe Handan Özden hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. A Özden ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Ayşe Handan Özden hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. A Özden hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.