Dr. Aylin Özsürekcigil

Pratisyen Hekimlik - Adana

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Aylin Özsürekcigil Hakkında

Aylin Özsürekcigil Kimdir?

Dr. Aylin Özsürekcigil, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Aylin Özsürekcigil, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Aylin Özsürekcigil Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Aylin Özsürekcigil tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Aylin Özsürekcigil kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. A Özsürekcigil ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Aylin Özsürekcigil için nasıl randevu alabilirim?
Dr. A Özsürekcigil şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Aylin Özsürekcigil ile anlaşmalı?
Aylin Özsürekcigil kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Aylin Özsürekcigil nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Aylin Özsürekcigil Aile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Aylin Özsürekcigil hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Aylin Özsürekcigil Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Aylin Özsürekcigil için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Aylin Özsürekcigil muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Aylin Özsürekcigil hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. A Özsürekcigil ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Aylin Özsürekcigil hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. A Özsürekcigil hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.