Dr. Aydın Bilgiç

Pratisyen Hekimlik - Adıyaman

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi (2)

29149. Sk., 02000 Ziyaretpayamlı/Adıyaman Merkez/Adıyaman  Adıyaman
Adıyaman Üniversitesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Aydın Bilgiç Hakkında

Aydın Bilgiç Kimdir?

Dr. Aydın Bilgiç, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Aydın Bilgiç, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Aydın Bilgiç Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Aydın Bilgiç tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Aydın Bilgiç kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. A Bilgiç ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Aydın Bilgiç için nasıl randevu alabilirim?
Dr. A Bilgiç şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Aydın Bilgiç ile anlaşmalı?
Aydın Bilgiç kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Aydın Bilgiç nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Aydın Bilgiç Adıyaman Üniversitesi Eğitim Ve Araştırma HastanesiAile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Aydın Bilgiç hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Aydın Bilgiç Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Aydın Bilgiç için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Aydın Bilgiç muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Aydın Bilgiç hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. A Bilgiç ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Aydın Bilgiç hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. A Bilgiç hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.