Dr. A.turan Uyar

Pratisyen Hekimlik - Adana

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

A.turan Uyar Hakkında

A.turan Uyar Kimdir?

Dr. A.turan Uyar, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. A.turan Uyar, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

A.turan Uyar Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. A.turan Uyar tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. A.turan Uyar kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. A Uyar ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. A.turan Uyar için nasıl randevu alabilirim?
Dr. A Uyar şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri A.turan Uyar ile anlaşmalı?
A.turan Uyar kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. A.turan Uyar nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. A.turan Uyar Aile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. A.turan Uyar hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. A.turan Uyar Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. A.turan Uyar için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. A.turan Uyar muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. A.turan Uyar hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. A Uyar ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. A.turan Uyar hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. A Uyar hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.