Dr. Alpaslan Sarıca

Pratisyen Hekimlik - Adana

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Alpaslan Sarıca Hakkında

Alpaslan Sarıca Kimdir?

Dr. Alpaslan Sarıca, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Alpaslan Sarıca, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Alpaslan Sarıca Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Alpaslan Sarıca tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Alpaslan Sarıca kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. A Sarıca ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Alpaslan Sarıca için nasıl randevu alabilirim?
Dr. A Sarıca şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Alpaslan Sarıca ile anlaşmalı?
Alpaslan Sarıca kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Alpaslan Sarıca nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Alpaslan Sarıca Aile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Alpaslan Sarıca hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Alpaslan Sarıca Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Alpaslan Sarıca için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Alpaslan Sarıca muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Alpaslan Sarıca hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. A Sarıca ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Alpaslan Sarıca hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. A Sarıca hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.