Dr. Ali Kemal Duman

Üroloji - İstanbul

Takvim talep et Değerlendir

Ali Kemal Duman Hakkında

Ali Kemal Duman Kimdir?

Dr. Ali Kemal Duman, Üroloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Ali Kemal Duman, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Ali Kemal Duman Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Ali Kemal Duman tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Ali Kemal Duman kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. A Duman ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Ali Kemal Duman nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Ali Kemal Duman bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Ali Kemal Duman hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Ali Kemal Duman Üroloji, uzmanıdır.

Dr. Ali Kemal Duman için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Ali Kemal Duman muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Ali Kemal Duman hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. A Duman ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Ali Kemal Duman hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. A Duman hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.