Doktorun Adresi (2)

Seyhan, Hacı Ömer Sabancı Caddesi, 01150 Seyhan/Adana  Adana
Çukurova Dr.aşkım Tüfekçi Devlet Hastanesı(S)

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Fatih Sultan, Hastane Cd., 27705 Nizip/Gaziantep  Gaziantep
Gazıantep Nızıp Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Ahmet Tuna Hakkında

Ahmet Tuna Kimdir?

Dr. Ahmet Tuna, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Ahmet Tuna, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Ahmet Tuna Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Ahmet Tuna tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Ahmet Tuna kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. A Tuna ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Ahmet Tuna için nasıl randevu alabilirim?
Dr. A Tuna şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Ahmet Tuna ile anlaşmalı?
Ahmet Tuna kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Ahmet Tuna nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Ahmet Tuna Çukurova Dr.aşkım Tüfekçi Devlet Hastanesı(S)Gazıantep Nızıp Devlet Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Ahmet Tuna hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Ahmet Tuna Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Ahmet Tuna için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Ahmet Tuna muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Ahmet Tuna hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. A Tuna ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Ahmet Tuna hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. A Tuna hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.