Dr. Ahmet Gülkılık

Kadın Hastalıkları ve Doğum, Jinekolojik Onkoloji Cerrahisi - İstanbul

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Atakent 34303, Yeşilkent, 221. Sk., 34325 Küçükçekmece/İstanbul  İstanbul
T.c. Sağlık Bakanlığı İstanbul Kanuni Sultan Süleyman Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Ahmet Gülkılık Hakkında

Ahmet Gülkılık Kimdir?

Dr. Ahmet Gülkılık, Kadın Hastalıkları ve Doğum ve Jinekolojik Onkoloji Cerrahisi alanlarında faaliyet göstermektedir. ve Jinekolojik Onkoloji Cerrahisi Ahmet Gülkılık, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Ahmet Gülkılık Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Ahmet Gülkılık tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Ahmet Gülkılık kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. A Gülkılık ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Ahmet Gülkılık için nasıl randevu alabilirim?
Dr. A Gülkılık şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Ahmet Gülkılık ile anlaşmalı?
Ahmet Gülkılık kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Ahmet Gülkılık nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Ahmet Gülkılık T.c. Sağlık Bakanlığı İstanbul Kanuni Sultan Süleyman Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Ahmet Gülkılık hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Ahmet Gülkılık Kadın Hastalıkları ve Doğum, ,Jinekolojik Onkoloji Cerrahisi uzmanıdır.

Dr. Ahmet Gülkılık için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Ahmet Gülkılık muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Ahmet Gülkılık hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. A Gülkılık ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Ahmet Gülkılık hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. A Gülkılık hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.