Dr. Ahmet Bölükbaşı, İzmir, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Dr. Ahmet Bölükbaşı

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları - İzmir

Akciğer Hastalıkları, Kabızlık, Hemanjiyom

Takvim talep etDeğerlendir

Adres

1420 Sk. No:110 K:6 Caner Apt. Alsancak-İZMİR  İzmir
Muayenehane

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Ahmet Bölükbaşı Kimdir?

Dr. Ahmet Bölükbaşı, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Ahmet Bölükbaşı, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Ahmet Bölükbaşı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Ahmet Bölükbaşı kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. A Bölükbaşı ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Ahmet Bölükbaşı için nasıl randevu alabilirim?

Dr. A Bölükbaşı şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dr. Ahmet Bölükbaşı nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Ahmet Bölükbaşı Muayenehane bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Ahmet Bölükbaşı hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Dr. Ahmet Bölükbaşı Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, uzmanıdır. Yeni doğan, Kalp kateterizasyonu, Apgar skoru, Çocukta gelişimi izleme, Prematürite alanlarında hizmet veriyor ve Akciğer Hastalıkları, Kabızlık, Hemanjiyom, Munchausen Sendromu, Psoriatik Artrit hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dr. Ahmet Bölükbaşı için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Ahmet Bölükbaşı muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Ahmet Bölükbaşı hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. A Bölükbaşı ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Ahmet Bölükbaşı hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. A Bölükbaşı hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.