Dr. Abdullatif Demirkıran

Pratisyen Hekimlik - Adana

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Abdullatif Demirkıran Hakkında

Abdullatif Demirkıran Kimdir?

Dr. Abdullatif Demirkıran, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Abdullatif Demirkıran, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Abdullatif Demirkıran Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Abdullatif Demirkıran tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Abdullatif Demirkıran kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. A Demirkıran ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Abdullatif Demirkıran için nasıl randevu alabilirim?
Dr. A Demirkıran şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Abdullatif Demirkıran ile anlaşmalı?
Abdullatif Demirkıran kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Abdullatif Demirkıran nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Abdullatif Demirkıran Aile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Abdullatif Demirkıran hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Abdullatif Demirkıran Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Abdullatif Demirkıran için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Abdullatif Demirkıran muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Abdullatif Demirkıran hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. A Demirkıran ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Abdullatif Demirkıran hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. A Demirkıran hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.