Prof. Dr.

Kemal UYGUR

Kulak, Burun, Boğaz hastalıkları (KBB) - Ankara

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Çocuk Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Kulak Hastalıkları, Burun Ameliyatları, Adenoidektomi, Bademcik ameliyatı, Orta kulak ameliyatı... Tümü

İletişim Numarası 0 (850) 811 81 00
Randevu Al

Randevu Takvimi

Hakkında

Kemal UYGUR Kimdir?

Prof. Dr. Kemal UYGUR, 19 Ekim 1966 yılında Afyon'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1991 yılında başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tamamlayarak Kulak, Burun, Boğaz Hastalıkları uzmanı olmuştur. 

Uzmanlık eğitimi sonrasında Sağlık Bakanlığı Ankara Hastanesi'nde, Süleyman Demirel Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde, hasta kabulü yapmış olan Prof. Dr. Kemal UYGUR, 1997 yılında ''Yardımcı Doçent Doktor'' 2002 yılında ''Doçent Doktor'' 2007 yılında ''Profesör Doktor'' unvanlarını almıştır.

1996 Yılında Zürih Üniversitesi Tıp Fakültesi Kulak, Burun Boğaz, Kliniği'nde Otoloji ve Otonöroloji konularında 3 ay süre ile uygulamalı eğitimini tamamlamıştır. Mesleki çalışmalarına ise, Ankara'da bulunan özel muayenehanesi'nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum

 • ANKARA ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • ANKARA EGITIM VE ARASTIRMA HASTANESI

Yabancı Diller

 • İngilizce

İlgi Alanları

Çocuk Kulak Burun Boğaz Hastalıkları

Kulak Hastalıkları

Burun Ameliyatları

Rinoplasti

Vertigo (Baş Dönmesi)

Baş Boyun Kanserleri

Tedaviler

Adenoidektomi

Bademcik ameliyatı

Orta kulak ameliyatı

Kulak tüpü takılması

Rinoplasti (Burun Estetiği)

Septoplasti(nazal hava yolu cerrahisi)

Otoskleroz cerrahisi

Horlama cerrahisi

Endoskopik sinüs cerrahisi

Laringoskopi

Paratiroidektomi

Radyofrekans uygulamaları

Sinüs cerrahisi

Diplomalar ve Sertifikalar

Fotoğraflar

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 81 00

Anlaşmalı Kurumlar

 • Güneş Sigorta
 • Türkiye İş Bankası

Son Cevapladığı Sorular

 • Sürekli halsizlik, baş ağrısı, bacaklarda güçsüzlük

  Hocam merhaba. mr raporumda bunlar yazıyor. sol frontal, bilateral etmoidal, bilateral maksiller sinüzitik mukozal kalınlaşmalar mevcuttur. bunlar ne anlama geliyor hocam. cevabınız için teşekkür ederim.

  Doktor Cevabı:
  Prof. Dr. Kemal UYGUR

  Prof. Dr. Kemal UYGUR

    İletişim & Randevu: 0 (850) 811 81 00

  Sayın öner, bu bulguların medikal anlamda önemi yok. geçmiş olsun.

 • Vertigo (meniere)

  Merhaba hocam, yaş 30, yaklaşık 3 yıldır baş dönmesi sorunum var. sol kulağım kendimi bildim bile zaten duymuyor yani sonradan olan bir şey değil. çınlama yok. kalorik, vemp, vng, eeg, kulak ve beyin mr'ı, boyundan doppler ultrason, kan tahlili vs.birçok test yapıldı. en son kalorik test neticesind... devamı

  Doktor Cevabı:
  Prof. Dr. Kemal UYGUR

  Prof. Dr. Kemal UYGUR

    İletişim & Randevu: 0 (850) 811 81 00

  Sayın tosun, testlerinizi inceleyip, muayene etmeden size yardımcı olmam mümkün değil. geçmiş olsun

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hastalarının Yorumları (3)

3 Yorum Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

mehmet tunç

Kemal Hoca, alanında uzman işini severek yapan bir hekim. Ameliyat öncesinde verdiği aydınlatıcı ve doğru bilgilerle _doğru bilgi diyorum bu önemli :) _ameliyat sürecim ve ameliyat sonrası süreci gayet rahat geçirdim. Birçok doktor ile görüşme yaptım ancak inanın kemal hoca her şeyi en detaylı şekilde anlattı ve karar verdim. Kontrol muayenelerinde de kendisine her an ulaşabildim. Sonuç olarak başarılı bir operasyon geçirdim . Teşekküler hocam... 07-05-2018

betül aslan

oğlumun sürekli tekrarlayan boğaz enfeksiyonu horlama vb şikayetleri nedeniyle doktor doktor gezdik en son Kemal Uygur hocamla tanıştık yaptığı muayenede bademciklerin ve geniz etinin büyük olduğunu ve ameliyat önerdi. Ertesi gün çok başarılı ve acısız bir ameliyat yaptı çok teşekkür ediyoruz şikayetlerimiz bıçak gibi kesildi Kemal hocamızın sayesinde oğlum artık rahat nefes alıyor.Samimi içten ve güler yüzüne minnettarız . 01-03-2018

yağmur ferudun

Teşekkürler.. 27-04-2015

3 görüş bulundu.

Hakkında yorum yazın

Prof. Dr. Kemal UYGUR tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

YORUM EKLE


.