Prof. Dr.

Fahri ERDOĞAN

Ortopedi ve Travmatoloji - İstanbul

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Çocukta Kalça Hastalıkları, Omuz Ağrısı, Kol Ve Bacak Muayenesi, Eklemiçi ve yumuşak doku enjeksiyonları(kortizon enjeksiyonu), Fıtık ameliyatı, Açık redüksiyon internal fiksasyon(orif)... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

113 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Hakkında

Fahri ERDOĞAN Kimdir?

Prof. Dr. Fahri ERDOĞAN, 1961 yılında İstanbul’da doğmuştur. Tıp eğitimini 1984 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nde tamamlamıştır. 1987 yılında aynı fakültenin Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalı'nda ihtisasına başlamış ve 1991 yılında Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı olmuştur.

1984 -1987 yılları arasında Sivas - Kangal'da mecburi hizmetgörevini yerine getirmiş olan Dr. ERDOĞAN, 1987-1990 yılları arasında İngiltere Bradford Royal Infirmary Hospital, Stanford University of Medicine'da ve Japonya Nihon Üniversitesi'nde Ortopedik Cerrahi eğitimleri almıştır. Almanya Medizinische Hochschule’de Atroskopik Cerrahi eğitimi, ABD Özel Cerrahi Hastanesi'nde ise Artroplasti eğitimleri almış ve çalışmalarda bulunmuştur.

1991-1994 yılları arasında Özel İncirli Hastanesi'nde Ortopedi Uzmanı olarak görev yapan Prof. Dr. Fahri ERDOĞAN, diz ve kalça cerrahisi üzerine birçok makale yazmış, araştırmalar ve deneysel çalışmalarda bulunmuş ve kitap bölüm yazarlığı yapmıştır. Kendisi bu alandaki çalışmalarını halen sürdürmektedir.

1994-1998 yılları arasında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nde Ortopedi Uzmanı olarak görev yapmış olan Prof. Dr. Fahri ERDOĞAN, aynı fakültede 1998 yılında Doçentlik, 2006 yılında ise Profesörlük kadrosuna atanmıştır. Ayrıca kendisi, 1998 yılından beri İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalı'nda öğretim üyesi olarak görev yapmaktadır.

Başlıca uzmanlık alanları; diz ve kalça artroskopi ve artroplasti uygulamaları olan Prof. Dr. Fahri ERDOĞAN, mesleki çalışmalarına 2004 yılında Prof. Dr. Nejat GÜNEY ile birlikte kurmuş oldukları Nişantaşı Ortopedi Merkezi'nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum

  • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

  • ISTANBUL ÜNIVERSITESI

İletişim bilgileri


Hastalarının Değerlendirmeleri (2)

2 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

hüseyin ergürsel

ben hüseyin ergürsel 1992 yılında kendısı benı amelıyat etmıstır cok ıyı bır hoca kendısıylede samımıyım özel incirli hastanesınde amalıyatımı yapmıstı o gunlerın bas hekımı rahmetlı bulent TANMAN dı yorumumu okursa fahrı bey kesın tanır benı 19-02-2016

Ali ergin eşsizoğlu

Bilgili konusuna hakim güven veren süper doktor 03-12-2015

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Fahri ERDOĞAN tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİRME EKLE


.