Prof. Dr. Fahri Erdoğan

5.0

Çocukta Kalça Hastalıkları, Omuz Eklemi Ağrısı, Kol Ve Bacak Muayenesi

5.0
Soru sor

“ben hüseyin ergürsel 1992 yılında kendısı benı amelıyat etmıstır cok ıyı bır hoca kendısıylede samım...” Devamı

Prof. Dr. Fahri Erdoğan

Prof. Dr. Fahri ERDOĞAN, 1961 yılında İstanbul’da doğmuştur. Tıp eğitimini 1984 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nde tamamlamıştır. 1987 yılında aynı fakültenin Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalı'nda ihtisasına başlamış ve 1991 yılında Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı olmuştur.

1984 -1987 yılları arasında Sivas - Kangal'da mecburi hizmetgörevini yerine getirmiş olan Dr. ERDOĞAN, 1987-1990 yılları arasında İngiltere Bradford Royal Infirmary Hospital, Stanford University of Medicine'da ve Japonya Nihon Üniversitesi'nde Ortopedik Cerrahi eğitimleri almıştır. Almanya Medizinische Hochschule’de Atroskopik Cerrahi eğitimi, ABD Özel Cerrahi Hastanesi'nde ise Artroplasti eğitimleri almış ve çalışmalarda bulunmuştur.

1991-1994 yılları arasında Özel İncirli Hastanesi'nde Ortopedi Uzmanı olarak görev yapan Prof. Dr. Fahri ERDOĞAN, diz ve kalça cerrahisi üzerine birçok makale yazmış, araştırmalar ve deneysel çalışmalarda bulunmuş ve kitap bölüm yazarlığı yapmıştır. Kendisi bu alandaki çalışmalarını halen sürdürmektedir.

1994-1998 yılları arasında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nde Ortopedi Uzmanı olarak görev yapmış olan Prof. Dr. Fahri ERDOĞAN, aynı fakültede 1998 yılında Doçentlik, 2006 yılında ise Profesörlük kadrosuna atanmıştır. Ayrıca kendisi, 1998 yılından beri İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalı'nda öğretim üyesi olarak görev yapmaktadır.

Başlıca uzmanlık alanları; diz ve kalça artroskopi ve artroplasti uygulamaları olan Prof. Dr. Fahri ERDOĞAN, mesleki çalışmalarına 2004 yılında Prof. Dr. Nejat GÜNEY ile birlikte kurmuş oldukları Nişantaşı Ortopedi Merkezi'nde devam etmektedir.

Unimed Center
Hakkı Yeten Cad. Fulya Mah. No:19 Kat: 8 Fulya Şişli/İstanbul
Hizmetler
Eklemiçi ve yumuşak doku enjeksiyonları(kortizon enjeksiyonu) Fıtık ameliyatı Açık redüksiyon internal fiksasyon(orif) Bebek kalça ultrasonu Prp tedavisi Devamı

Hakkında

Prof. Dr. Fahri ERDOĞAN, 1961 yılında İstanbul’da doğmuştur. Tıp eğitimini 1984 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nde tamamlamıştır. 1987 yılında aynı fakültenin Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalı'nda ihtisasına başlamış ve 1991 yılında Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı olmuştur. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
he
Hüs*** E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
19.02.2016

ben hüseyin ergürsel 1992 yılında kendısı benı amelıyat etmıstır cok ıyı bır hoca kendısıylede samımıyım özel incirli hastanesınde amalıyatımı yapmıstı o gunlerın bas hekımı rahmetlı bulent TANMAN dı yorumumu okursa fahrı bey kesın tanır benı Görüşü Şikayet Et

Ae
Ali*** E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
03.12.2015

Bilgili konusuna hakim güven veren süper doktor Görüşü Şikayet Et

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Fahri Erdoğan ile nasıl iletişime geçerim?

Prof. Dr. Fahri Erdoğan için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Prof. Dr. Fahri Erdoğan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Fahri Erdoğan Unimed Center bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Prof. Dr. Fahri Erdoğan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Fahri Erdoğan Ortopedi ve Travmatoloji uzmanıdır. Çocukta Kalça Hastalıkları, Omuz Eklemi Ağrısı, Kol Ve Bacak Muayenesi alanlarında hizmet veriyor ve Eklemiçi ve yumuşak doku enjeksiyonları(kortizon enjeksiyonu), Fıtık ameliyatı, Açık redüksiyon internal fiksasyon(orif) hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube