Doç. Dr. Zeliha Arslan Ulukan, İstanbul, Göğüs Hastalıkları

Doç. Dr. Zeliha Arslan Ulukan

Göğüs Hastalıkları - İstanbul

Zatürre, Grip Hastalığı Ve Aşısı, İnterstsiyel Akciğer Hastalıkları

Randevu Al 0 (850) 433 38 08

Hakkında

Zeliha Arslan Ulukan Kimdir?

Doç. Dr. Zeliha ARSLAN ULUKAN, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1999 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Heybeliada Sanatoryumu Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yapmış ve 2005 yılında Göğüs Hastalıkları Uzmanı olmuştur. 

Uzmanlık eğitimi sonrasında Adıyaman Devlet Hastanesi'nde ve Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde görev yapmış olan Doç. Dr. Zeliha ARSLAN ULUKAN, mesleki çalışmalarına şu anda Medicana International İstanbul Hastanesi'nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum

 • MARMARA ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • DİĞER

İlgilendiği Hastalıklar

 • Zatürre
 • Grip Hastalığı Ve Aşısı
 • İnterstsiyel Akciğer Hastalıkları
 • Genel Göğüs Hastalıkları
 • Besin Alerjisi

Tedaviler

 • Uyku laboratuvarı (cpap)
 • Plevral sıvı aspirasyonu
 • Polisomnografi
 • Tiroid kan testleri
 • Girişimsel bronkoskopi

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 433 38 08

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Doç. Dr. Zeliha Arslan Ulukan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sık Sorulan Sorular

Doç. Dr. Zeliha Arslan Ulukan ile nasıl iletişime geçerim?

Doç. Dr. Zeliha Arslan Ulukan ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 433 38 08

Doç. Dr. Zeliha Arslan Ulukan için nasıl randevu alabilirim?

Doç. Dr. Zeliha Arslan Ulukan için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Doç. Dr. Zeliha Arslan Ulukan için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Doç. Dr. Zeliha Arslan Ulukan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Doç. Dr. Zeliha Arslan Ulukan Özel Medicana International İstanbul Hastanesi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Doç. Dr. Zeliha Arslan Ulukan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Doç. Dr. Zeliha Arslan Ulukan Göğüs Hastalıkları, uzmanıdır. Uyku laboratuvarı (cpap), Plevral sıvı aspirasyonu, Polisomnografi, Tiroid kan testleri, Girişimsel bronkoskopi alanlarında hizmet veriyor ve Zatürre, Grip Hastalığı Ve Aşısı, İnterstsiyel Akciğer Hastalıkları, Genel Göğüs Hastalıkları, Besin Alerjisi hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Doç. Dr. Zeliha Arslan Ulukan için muayene ücreti nedir?

Doç. Dr. Zeliha Arslan Ulukan muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Doç. Dr. Zeliha Arslan Ulukan muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Doç. Dr. Zeliha Arslan Ulukan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Doç. Dr. Zeliha Arslan Ulukan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.