Doç. Dr. Vuslat Lale Bakır

Kadın Hastalıkları ve Doğum - İstanbul
5.0

Yumurta Rezerv Düşüklüğü (AMH), Tüp Tıkanıklığı, Kadına Bağlı Kısırlık

5.0

“Lale Hanım gördüğüm en ilgili, bilgili ve sizinle yapılabilecek en yüksek empatiyi yapıp sorununuzu ...” Devamı

Doç. Dr. Vuslat Lale Bakır

1980 yılında Bursa’da doğan Doç. Dr. V. Lale Bakır İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde 2004 yılında mezun olmuş; aynı yıl Tıpta Uzmanlık Sınavı ile Zeynep Kâmil Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği’nde asistanlık eğitimine başlamıştır. Türkiye’nin en önemli doğumevlerinden biri olan Zeynep Kâmil Hastanesi’ndeki (20.000 doğum/yıl) uzmanlık eğitimini 2010 yılında tamamlayarak “Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı” olmuştur.

2019 yılında Doçentlik unvanını alan Bakır, mesleki kariyerinde Türkiye’nin en iyi “doğum” hastanelerinde geçirdiği yoğun çalışma dönemleri neticesinde ciddi bir klinik ve cerrahi deneyimin yanısıra kısırlık tedavileri, tüp bebek tedavisi, jinekolojik klinik durumlar, jinekolojik ameliyatlar, gebelik ve doğum takibi, kök hücre tedavileri konularında kapsamlı deneyim ve uzmanlık sahibi olmuştur.

2021 yılında Kolan International Hospital, Kadın Hastalık ve Doğum, Tüp Bebek (IVF) ve Üreme Sağlığı Merkezi’nde görevine devam etmiştir. Kanser hastaları için önümüzdeki dönemde umut ışığı olacak, yapay yumurtalık dokusu geliştirilmesi ve hücre iskelet modelleri üzerine bilimsel çalışmalarını da sürdürmektedir.

Hastaları ile arasında güvene dayalı içten bağlar geliştiren, empatik ve iyiniyetli iletişim tarzı nedeniyle güvenilir ve tercih edilen bir hekim olan Doç.Dr. V. Lale Bakır; mesleğine kendini adamış, şefkatli yapısı ile insani değerleri ve hastalarının duygularını önemseyen ve anlayan, klasik modern tıbba ek olarak alternatif çözüm önerileri de sunabilen, akademik ve klinik anlamda spesifik uzmanlıkları ile Türkiye’nin önde gelen kadın doğum ve tüp bebek hekimlerinden biri konumundadır.

Doç.Dr. V. Lale Bakır evli, 2 çocuk ve bir köpek annesidir.

Alemdağ cad. No:113 34767 Üsküdar/İstanbul
Hizmetler
Imsi – en iyi sperm seçimi Acgh – kapsamlı kromozom testi Cd56 testi Embrace testi Embriyo traşlama Devamı

Hakkında

1980 yılında Bursa’da doğan Doç. Dr. V. Lale Bakır İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde 2004 yılında mezun olmuş; aynı yıl Tıpta Uzmanlık Sınavı ile Zeynep Kâmil Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği’nde asistanlık eğitimine başlamıştır. Türkiye’nin en önemli doğumevlerinden biri olan Zeynep Kâmil Hastanesi’ndeki (20.000 doğum/yıl) uzmanlık eğitimini 2010 yılında tamamlayarak “Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı” olmuştur. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 01.2005
Deneyim: 18 Yıl

İlgi Alanları

Yumurta Rezerv Düşüklüğü (AMH) Tüp Tıkanıklığı Kadına Bağlı Kısırlık Erkeğe Bağlı Kısırlık Azospermi (Sperm Hücresi Yokluğu) Devamı

Deneyimler

İstanbul Haseki Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı (2013 - 2021)
İstanbul Esenyurt Devlet Hastanesı (2011 - 2011)
T.c. Sağlık Bakanlığı İstanbul Kanuni Sultan Süleyman Eğitim Ve Araştırma Hastanesi (2011 - 2013)
İstanbul Bakirköy Kadin Doğum Ve Çocuk Hastaliklari Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı (2011 - 2011)
İstanbul Çatalca İlyas Çokay Devlet Hastanesı (2011 - 2011)
İstanbul Bakirköy Kadin Doğum Ve Çocuk Hastaliklari Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı (2011 - 2011)
İstanbul Çatalca İlyas Çokay Devlet Hastanesı (2010 - 2011)
İstanbul Zeynep Kamıl Kadin Ve Çocuk Hastaliklari Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı (2005 - 2010)

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

4.9

Ortam

4.9
TA
TUĞ*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Lale Hanım gördüğüm en ilgili, bilgili ve sizinle yapılabilecek en yüksek empatiyi yapıp sorununuzu bulup çözüme ulaştırmadan bırakmayan ender bir insan çok memnun kaldım sayesinde 4yil sonunda 2 düşükten sonra 24 haftalik hamileyim şiddetle tavsiye ederim.

GA
Gam*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Doktor hanımla yeni tanıştım ama iyiki karşıma çıktı. Sorunlarimi teker teker dinledi açıkladı ekranda açıkladı. Çok güven verdi bundan sonraki süreçlerimde de sürekli ona gitmeyi istiyorum. İnşallah gebelik yaşarsam kesinlikle doktor hanımla yola çıkmak isterim.

DB
Dam*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Tavsiye üzerine tanıştım Lale Hanımla iyiki de tanidim kendisini.Gebelik sürecinde de sonrasında da her türlü ilgi ve alakayı gösteren,güven veren, saygili,kibar mukemmel bir insan. Mesleki anlamda da deneyimi ve bilgisi tartisilmaz cok iyi bir hekim.Hersey icin cok tesekkur ediyorum kendisine.

Zeh*** Ç***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Şu zamana kadar gördüğüm en iyi doktor. Güleryüzü, hasta ilişkisi, samimiyeti ve sayamadığım birçok özelliği .. Başka söze gerek yok. Çok teşekkürler Lale Hanim :)

Zeh*** Ç***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Bu zamana kadar gördügüm en iyi doktor. Güler yüzü olsun, hastalarla ilişkisi olsun, samimiyeti olsun herşeyiyle başka bor doktor. Başka söze gerek yok. Çok teşekkürler Lale Hanım 😊

SB
Sal*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Doktorum bir numara bir devlet hastahanesinde böyle ilgi mükemmel biri eger bölümde olmayacaksa bile size şiftini vererek ona ulaşmanızı sağlıyor her türlü kolaylığı sağlayıp hastalığnızı günü gününe takip ediyor bu şekilde her seferinde farklı doktara tekrar bütün problemi anlatmak zorundada kalmıyorsunuz farklı tedavi olsılığıda yaşamıyorsunuz. Güler yüzlü anlayışlı sevecen melek gibi doktor..

AK
Ayf*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Çok tatlı çok insancıl ve vicdan sahibi bir doktor devlet hastanesinde böyle bir meleğe denk geldiğim için çok şanslıyım...

Sık Sorulan Sorular

Doç. Dr. Vuslat Lale Bakır ile nasıl iletişime geçerim?

Doç. Dr. Vuslat Lale Bakır için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Doç. Dr. Vuslat Lale Bakır nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Doç. Dr. Vuslat Lale Bakır Özel Medicana Çamlıca Hastanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Doç. Dr. Vuslat Lale Bakır hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Doç. Dr. Vuslat Lale Bakır Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanıdır. Yumurta Rezerv Düşüklüğü (AMH), Tüp Tıkanıklığı, Kadına Bağlı Kısırlık alanlarında hizmet veriyor ve Imsi – en iyi sperm seçimi, Acgh – kapsamlı kromozom testi, Cd56 testi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube