Doç. Dr. Tuncay Kaner

Beyin ve Sinir Cerrahisi - İstanbul

Beyin Kanamaları, Beyincik Sarkması, Disk Protezi Uygulaması

Takvim talep et Değerlendir Soru Sor

Doktorun Adresi

Bahçelievler Mahallesi, Kültür Sok., E5 Yolu No:1, 34180  Bahçelievler, İstanbul
Altınbaş Üniversitesi Medical Park Bahçelievler Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

İmkanlar
Wi-fi Otopark (Ücretsiz) Otopark (Ücretli) Kredi kartı ile ödeme Nakit

Tuncay Kaner Hakkında

Tuncay Kaner Kimdir?

Doç. Dr. Tuncay KANER, 1965 yılında Köln/Almanya'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerini Eskişehir’de bitirdikten sonra İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1988 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. 1988-1989 yılları arasında sırasıyla Kars ili Susuz ilçesi Kırkpınar köyünde ve Eskişehir 1 No’lu sağlık ocağında mecburi hizmetini yerine getirmiştir. Beyin, Omurilik ve Sinir Cerrahisi (Nöroşirurji) uzmanlık eğitimini 1989-1996 yılları arasında Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tamamlamıştır.

Uzmanlık eğitimini tamamladıktan sonra 1996-1999 yılları arasında İstanbul Özel Saygı Hastanesi'nde Nöroşirurji Uzmanı ve Başhekim olarak görev yapmıştır. 2000-2002 yılları arasında Bakırköy Ruh ve Sinir Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde Nöroşirurji Uzmanı olarak çalışmıştır. 2002 yılında İstanbul Pendik Devlet Hastanesi'nde Nöroşirurji Uzmanı olarak çalışmaya başlamıştır. 2008-2009 yıllarında İstanbul Amerikan Hastanesi Nöroşirurji Kliniğinde Omurga Cerrahisi üzerine klinik çalışmalara ve yine bu dönemde Koç Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü'nde Amerikan Hastanesi Nöroşirurji Kliniği ile birlikte yürütülen omurga biomekaniği ile ilişkili çalışmalara katılmıştır. 2010-2011 yıllarında omurga cerrahisi alanında Research Fellow (araştırmacı) olarak Amerika Birleşik Devletleri Kalifornia Üniversitesi Los Angeles (UCLA), David Geffen Medical School, Santa Monica- UCLA Comprehensive Spine Center ve UCLA Ronald Reagan Medical Center’da Prof. Dr. Jeffrey C. Wang’ın yanında klinik, cerrahi ve laboratuar çalışmalara katılmıştır. 2011 yılında Beyin ve Sinir Cerrahisi Tıp Dalında Doçent ünvanını almıştır. 2014 yılı Ekim ayında bir ay süreyle Amerika Birleşik Devletleri Virginia Üniversitesi Nöroşirurji Anabilim Dalı'nda Omurga Cerrahisi Bölümü Başkanı Prof. Dr. Christopher Shaffrey’in yanında ziyaretçi öğretim üyesi olarak omurga deformiteleri cerrahisi ağırlıklı klinik çalışmalara katılmıştır. 2012-2016 yılları arasında İstanbul Medeniyet Üniversitesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Anabilim Dalında Doçent kadrosunda öğretim üyesi olarak çalışmıştır.2016-2018 yılları arasında Vital Fulya Plaza’da muayenehanesi'nde hizmet vermiş olan Doç. Dr. Tuncay KANER, mesleki çalışmalarına Medical Park Bahçelievler Hastanesi'nde devam etmektedir.

Doç. Dr. Tuncay KANER'in, yurt dışı hakemli dergilerde 55, yurt içi hakemli dergilerde 16 yayınlanmış makalesi vardır. Uluslararası kitaplarda 8, ulusal kitaplarda 12 kitap bölümü yazarlığı, 48'i uluslararası kongrelerde sunulmuş bildirisi, 67 ulusal bildirisi bulunmaktadır. Üniversitede doçent öğretim üyesi olarak çalıştığı dönemde 1 adet ulusal sempozyum, 1 adet kadavra kursu ve 1 adet uluslararası panelin bilimsel sekreteryasını yürütmüştür. Genel Beyin ve Sinir Cerrahisi pratiği yanında özel ilgi alanı olarak omurganın tümörleri, travmaları, enfeksiyonları, bel ve boyun disk herniasyonlarını içeren dejeneratif  hastalıkları, bel kaymaları (spondilolistezis), omurilik kanalının darlığı (spinal stenoz), minimal invazif ve deformite cerrahileri yer almaktadır.

Doç. Dr. Tuncay KANER, evli ve iki çocuk babasıdır. İyi düzeyde İngilizce bilmektedir.

Diploma aldığı kurum
 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • ISTANBUL HAYDARPASA NUMUNE EGITIM VE ARASTIRMA
Yabancı Diller
 • İngilizce
İlgilendiği Hastalıklar
 • Beyin Kanamaları
 • Beyincik Sarkması
 • Disk Protezi Uygulaması
 • Kafa Travmaları
 • Kafaiçi Tümörler
Tedaviler
 • Mikrodiskektomi
 • Bel Fıtığı Tedavisi
 • Omurga kırıkları (açık, kapalı cerrahisi, enstrümantasyon, omurga ve omurilik tümörleri)
 • Periferik sinir cerrahisi (karpal tünel sendromu, kübital tünel sendromu)
 • Ameliyatsız boyun fıtığı tedavisi
Anlaşmalı Kurumlar
 • Allianz Sigorta
 • Anadolu Sigorta
 • Axa Sigorta
 • Demir Hayat
 • Ergo

Tuncay Kaner Değerlendirmeleri

Değerlendir
6 Değerlendirme (Ort. Puan : 4.5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

it..
Zamanlama
İlgi
Ortam

Bize başvuran bir hastayı Tuncay beye yönlendirdik. Kendisi çok memnun. 19-11-2019

lihan..canli

Ben Isvicreden Neslihan Özcanli. Tuncay hocamla Aralik 2016 da Annemin boyun ameliyatindan sonra tanistim. Annem Pankreas Kanseri Hastasi ve 9 saatlik ve cok riskli Boyun ameliyati gecirdi ve tabikide bunun en büyük basarisi Sayin Tuncay Hocamizin ve Ekibi sayesinde gerceklesti. Annem basta olmak üzere Ve Babam verdiginiz güven, samimiyetinizden ve Cesaretten dolayi Tesekürlerimizi sunuyoruz ve Sayin hocaminizi herkeze Tavsiye ediyoruz. Herzaman hastalarini herbirtanesini cok Özel ve icten gelen bir samimiyetle destekliyor. Herzaman sizi ve Ailenizi Isvicreye Misafirimiz olarak bekleriz basimizin üstüne yeriniz var Tuncay Hocam esinize ve Ailenize Selamlar Allah Sizden ragzi olsun.... Saygilar ve selamlar Hava Yilmaz Veysel Yilmaz ve kizlari Neslihan Özcanli 20-03-2017

k..roğlu

Ben feyza köroğlu. Tuncay hocama gittiğimde fıtığım patladığı için sağ bacağımı hissetmiyor durumdaydım. 1 ay önce ameliyat oldum. Şu anda çok daha iyi durumdayım. Hocam 20 yıl önce de babamı ameliyat etmişti. Bu zamana kdr hiçbir sıkıntı yaşamadı. Kendisinden Allah razı olsun. 14-03-2017

Nihal..pan

Merhaba, Sn Tuncay Hocam ile kuzenimin ameliyatı vesilesi ile tanışmıştık (kuzenimde 6 adet çivi var ve ameliyattan sonra da tenisini oynuyor :) ) Geçen sene bu zamanlarda annemin ağrıları ve hareket kaybı artmaya başlamıştı. Tuncay Beyin hekimliğine olan güvenimizin yanı sıra pozitif ve samimi yaklaşımından aldığımız cesaret ile Mayıs 2016'da annemin skolyoz ameliyatını gerçekleştirildi. Ekibi ve kendisi 11 saatlik başarılı bir operasyon ile annemi sağlığına kavuşturdular, çok şükür ameliyat öncesindeki şikayetleri geçti. Ameliyat öncesi ve sonrasında göstermiş oldukları özveri, hassasiyet ve nezaket bence çok kıymetli. Söz konusu beyin ve sinir cerrahisi olduğunda herkese Tuncay Hocamızı gönül rahatlığı ile hatta ısrarla tavsiye ediyoruz. Başarılı güzel haberlerinizi de takip ediyoruz. 02-02-2017

ara..ç

Ben Dilara Genç. Tuncay hocayı kifoz rahatsızlığım nedeni ile tanıyabildim. İyi ki tanımışım. Kendisi hem aile hemde yeri gelince arkadaş. Ameliyatım başarılı bir şekilde geçmişti. Ameliyat sonrası ise kendi sağlığıma Tuncay hoca sayesinde kavuşmuştum. Beyin ve Sinir Cerrahi bölümünde tek tavsiye edebilceğim tek doktordur. Allah Tuncay hocadan ve ekibinden razı olsun. 02-02-2017

..in

Ben Ali narin 2005 de bel fitiği ameliyati oldum cok cok memnunum teşekkur ederim 12-09-2015

6 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Doç. Dr. Tuncay Kaner tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Tuncay Kaner Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Bel ağrisi mr sonucu

  İyi günler hocam bel ağrısı için mr çekinmişkim sonucu bilgi verirmisiniz. i̇nceleme alanı : lomber mr. i̇nceleme sekansları : t1,t2 i̇nceleme planı : sagittal, aksiyel vertebraların korpus yükseklikleri normaldir. l3-l4'de dural keseyi hafif derecede komprese eden medial disk... devamı

  Doktor Cevabı:

  Doç. Dr. Tuncay Kaner

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Beyin mr sonucu

  Doktor bey iyi günler, size beyin emarımda kalın puntoyla yazılmış yerleri aktaracağım endişe edilecek bir durum var mı yok mu bilgilendirirseniz çok sevinirim.. her iki frontoparietalde sunkortikal beyaz cevherde milimetrik boyutlu t2a/flair hiperintens sinyal değişiklikleri saptanmıştır:(vasküpo... devamı

  Doktor Cevabı:

  Doç. Dr. Tuncay Kaner

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Doç. Dr. Tuncay Kaner kimdir , telefon numarası nedir?
Doç. Dr. T Kaner ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Doç. Dr. Tuncay Kaner için nasıl randevu alabilirim?
Doç. Dr. T Kaner şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Tuncay Kaner ile anlaşmalı?
Tuncay Kaner ile anlaşmalı kurumlara doktorsitesi.com üzerinde yer alan profilini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. ( Allianz Sigorta , Anadolu Sigorta , Axa Sigorta , Demir Hayat , Ergo , Groupama Sigorta , Güneş Sigorta , Mapfre - Genel Sigorta , YapıKredi Sigorta , Eureko Sigorta , Türkiye İş Bankası , Halkbank , Şekerbank , Akbank , TBMM ESBANK İNTER PARTNER ASİSTANS CGM , Ziraat Bankası , Zurich Sigorta , Generali Sigorta , Fortis bank , Ziraat Sigorta , Türk Nippon Sigorta )

Doç. Dr. Tuncay Kaner nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Doç. Dr. Tuncay Kaner Altınbaş Üniversitesi Medical Park Bahçelievler Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Doç. Dr. Tuncay Kaner hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Doç. Dr. Tuncay Kaner Beyin ve Sinir Cerrahisi, uzmanıdır. Mikrodiskektomi, Bel Fıtığı Tedavisi, Omurga kırıkları (açık, kapalı cerrahisi, enstrümantasyon, omurga ve omurilik tümörleri), Periferik sinir cerrahisi (karpal tünel sendromu, kübital tünel sendromu), Ameliyatsız boyun fıtığı tedavisi, Ameliyatsız bel fıtığı tedavisi alanlarında hizmet veriyor ve Beyin Kanamaları, Beyincik Sarkması, Disk Protezi Uygulaması, Kafa Travmaları, Kafaiçi Tümörler hastalıkları konusunda çalışıyor.

Doç. Dr. Tuncay Kaner için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Doç. Dr. Tuncay Kaner muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Doç. Dr. Tuncay Kaner hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Doç. Dr. T Kaner ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Doç. Dr. Tuncay Kaner hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Doç. Dr. T Kaner hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.