Doç. Dr. Tuğrul Tansuğ, İstanbul, Genel Cerrahi

Doç. Dr. Tuğrul Tansuğ

Genel Cerrahi - İstanbul

Obezite Cerrahisi, Onkoloji Cerrahisi, Laparoskopik (kapalı) Cerrahi

Randevu Al0 (850) 433 38 62Soru Sor
Bu uzmandan online görüşme randevusu alabilirsiniz.

Böylece evde kalabilir ve aynı zamanda da uzmanla görüşme sağlayabilirsiniz

Hemen Randevu Al

 

Doktorun Adresi

Pendik / İstanbul  Pendik, İstanbul
Tuğrul Tansuğ

Online randevu aktif değil. Telefon ile randevu alabilirsiniz.

0 (850) 433 38 62
İmkanlar
Kredi kartı ile ödeme Nakit Sgk Anlaşmalı

Tuğrul Tansuğ Hakkında

Tuğrul Tansuğ Kimdir?

Doç. Dr. Tuğrul TANSUĞ, 1957 yılında İzmir’de doğmuştur. Lise eğitimini Amerika’da Kent-Meridian High School’da ve Bornova Anadolu Lisesi’nde bitirmiştir. Ardından Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde başladığı tıp eğitimini 1982 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi 3. Genel Cerrahi Kliniği’nde yapmış ve 1990 yılında Genel Cerrahi Uzmanı olmuştur.

1990-1994 yılları arasında Washington Hospital Cancer, The Cancer Institute, ABD'de kanserde sitoredüktif cerrahi ve intraperitoneal kemoterapi alanında çalışmalar yapan Doç. Dr. Tuğrul TANSUĞ, 2001 yılında Genel Cerrahi Doçenti olmuştur. 2010 yılında ise İstanbul'da çalışmaya başlamıştır.

Şubat 2016'dan beri Gebze, Kocaeli'de Özel Konak Hastanesi'nde hastalarına hizmet vermekte olan Doç. Dr. Tuğrul TANSUĞ, bariatrik cerrahi (obezite ameliyatları), onkolojik cerrahi (kanser cerrahisi), meme hastalıkları, laparoskopik cerrahi (kapalı ameliyatlar) ve anal bölge hastalıkları konularında başarılı tedaviler uyguolamaktadır.

Diploma aldığı kurum
 • EGE ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi
İlgilendiği Hastalıklar
 • Obezite Cerrahisi
 • Onkoloji Cerrahisi
 • Laparoskopik (kapalı) Cerrahi
 • Robotik Cerrahi
 • Fıtıklar
Tedaviler
 • Paratiroidektomi
 • Abdominal ultrasonografi
 • İleal interpozisyon
 • Onkoplastik meme cerrahisi
 • Boyun diseksiyonu
Ödüller
 • 1. Türk Kanser Araştırma ve Savaş Kurumu İzmir Şubesi, Araştırma Yarışması Üçüncülük Ödülü (30.3.1989) (Kolorektal kanserlerde perioperatif intraportal, intraperitoneal ve intravenöz sistemik 72 saatlik kemoterapi uygulamasının 25 aylık sonuçlarının değe (30.03.1989)
 • 2. Uludağ Genel Cerrahide Güncel Yaklaşımlar Kongresi (II.), Bursa, 8-11 Mart 2007. En iyi poster yarışması İkincilik Ödülü. (İnkarsere karın duvarı fıtıklarında morbidite ve mortaliteye etkili faktörler. Derici H, Ünalp HR, Bozdağ AD, Nazlı O, Tansuğ T). (11.03.2007)
 • 3. Üçüncü Çukurova Kolo-Proktoloji ve Stoma-Terapi Sempozyumu, Adana, 12-14 Nisan 2007. En iyi poster yarışması Birincilik Ödülü. (Videoanoskop kullanılarak stapler ile hemoroidopeksi: Dünyada ilk. Bozdağ AD, Nazlı O, Tansuğ T, Derici H, Kara C, Sözütek A (14.04.2007)
 • 4. Ulusal Endoskopik Laparoskopik Cerrahi Kongresi, Antalya, 1-4 Temmuz 2007. En iyi poster yarışması Birincilik Ödülü. (Laparoskopik kolesistektomi sırasında oluşan iatrojenik safra kesesi delinmesini kapatmak için yeni bir yöntem: Band ligasyonu. Derici (04.07.2007)
 • 5. SMIT2007 (Society for Medical Innovation and Technology) XIX. kongresi, Sendai, Japonya, 20-22 Kasım 2007. En iyi poster yarışmasında mansiyon. (Videoanoscope assisted stapled hemorrhoidopexy: First in the world. Bozdağ AD, Nazlı O, Tansuğ T, Derici H (22.10.2007)
Ücret Bilgisi
Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 433 38 62

Doktor Yorumları

Değerlendir
3 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ibe..t
Zamanlama
İlgi
Ortam

Çok ilgili ve alanında çok bilgili doktor. İyi ki Tuğrul bey e denk geldim. 13-11-2018

met..em

Tugrul bey ile ailemizin birden fazla sorununda operasyon gecirdik,cok basarili sonuclar aldik.Operasyon oncesi ve sonrasi,her acidan ilgisi,bilgisi ve profesyonelligi ile emin ellerde oldugunuzu hissediyorsunuz.Tesekkurler Tugrul hocam. 07-09-2017

ent..an

Şüphesiz en iyilerden biri.. Allah razı olsun. 30-01-2015

3 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Doç. Dr. Tuğrul Tansuğ tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Koltuk altı ağrılı şislik

  Merhaba 34 yaşındayım 1 83 boy 92 kilo 25 aralık 2020 tarihinde koltuk altında ağrılı bir şişlik şikayetiyle genel cerrahide gittim. amoklabin 1000 mg ilac verdi. ilaç bitti biraz iyiydim ve tekrarladı her iki koltuk altindada var. acile başvurdum cec 1000 mg ilac verdi ilaci kullandım iyi geldi i... devamı

  Doktor Cevabı:

  Doç. Dr. Tuğrul Tansuğ

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Lenf modu nodüller

  Merhaba hocam boyu usg de.tiroid bez büyüklüğü . parenkim ekosu normaldir .tiroid sag lobda 4×7 mm boyutta izoekoik solid nodul izlendi .deniliyor acaba korkmalımıyım. bogazimda hap kalmış gibi takılma hissi de var bunla alakali olabilirmi ?cevap verirseniz çok mutlu olurum şimdiden teşekkür ederi... devamı

  Doktor Cevabı:

  Doç. Dr. Tuğrul Tansuğ

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor
Sal 26 Oca
Çar 27 Oca
Per 28 Oca

Bu uzmanın online randevu alabileceğiniz bir takvimi bulunmuyor.

Randevu takvimi talep edin
.