Doç. Dr. Tuğrul Maral, İstanbul, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

Doç. Dr. Tuğrul Maral

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi - İstanbul

Göğüs Estetiği, Saç Dökülmesi, Yüz Estetiği

Takvim talep etDeğerlendir

Doktorun Adresi

Çarşı Cad. No: 31 / D 1.Levent  Beşiktaş, İstanbul
Doç. Dr. Tuğrul Maral Estetik Cerrahi Kliniği

Bu adres için online randevu alınamıyor.

İmkanlar
Wi-fi Kredi kartı ile ödeme Nakit

Tuğrul Maral Hakkında

Tuğrul Maral Kimdir?

Doç. Dr. Tuğrul MARAL, 24 Nisan 1964 tarihinde Bandırma'da doğmuştur. 1981 yılında lise öğrenimini Ankara Fen Lisesi'nde bitirmesini takiben 1981 yılında üniversite sınavında ilk 50 derecesiyle Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'ni kazanmış ve tıp eğitimine başlamıştır. 1988 yılında mezun olarak tıp doktoru unvanı almıştır. Hemen ardından Tıpta Uzmanlık Sınavında ilk 3 derece içinde yer alarak, Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Anabilim Dalı'nda ihtisasına başlamıştır. 1995 yılında eğitimini tamamlamış ve Plastik Cerrahi Uzmanı olmuştur.

1995-1996 yılları arasında Ankara Acil Yardım ve Travmatoloji Hastanesi'nde plastik cerrahi uzman olarak mecburi hizmet yükümlülüğünü yerine getirmiştir. 1996-2006 yılları arasında Ankara Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesi Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Anabilim Dalı'nda Öğretim Üyesi ve Anabilim Dalı Başkanı olarak görev yapmış olan Doç. Dr. Tuğrul MARAL, Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde, 1998 yılında Yardımcı Doçentlik, 2002 yılında ise Doçentlik kadrosuna atanmıştır.

1999 yılında Amerika'da, University of Michigan, Ann Arbour'da Estetik ve Plastik Cerrahi Kliniğinde çalışmalar yapmıştır. 2006-2008 yılları arasında Gebze, Özel Johns Hopkins Hastanesi'nde Estetik ve Plastik Cerrahi Klinik Direktörü ve Cerrahi Bilimler Koordinatörü olarak idari görev yapmıştır. 2008 yılında İstanbul Özel Hisar Intercontinental Hastanesi'nde çalışmış olan Dr. MARAL, 2009 yılında İstanbul Levent'de Maral Estetik Cerrahi Kliniğini kurmuş olup bu tarihten beri bu klinikte yönetici ve estetik plastik cerrahi uzmanı olarak mesleki çalışmalarına devam etmektedir.

Türk Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği, Türk Estetik Plastik Cerrahi Derneği, Avrupa Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği, Avrupa Estetik Cerrahi Derneği, Uluslararası Estetik Plastik Cerrahi Derneği, Türk Rekonstrüktif Mikrocerrahi Derneği ve İstanbul Tabip Odası gibi pek çok mesleki kuruluşa üye olan Doç. Dr. Tuğrul MARAL, tıp ve ihtisas eğitimi boyunca plastik cerrahinin alt konuları olan estetik cerrahi, mikro cerrahi, el cerrahisi, travma cerrahisi, yara bakım ve tedavisi, baş ve boyun cerrahisi, meme rekonstrüksiyonu, re-plantasyon cerrahisi konularında çalışmış olup rinoplasti, meme büyütme ve küçültme, göz kapağı estetiği, yüz germe, karın germe, kol germe, uyluk germe, liposuction, kepçe kulak düzeltilmesi, çene ucu estetiği, saç nakli gibi estetik cerrahi uygulamalarında uzmanlaşmıştır.

Diploma aldığı kurum
 • HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • HACETTEPE ÜNIVERSITESI
Yabancı Diller
 • İngilizce
İlgilendiği Hastalıklar
 • Göğüs Estetiği
 • Saç Dökülmesi
 • Yüz Estetiği
 • Saç Ekimi
 • Rinoplasti
Tedaviler
 • Lazer liposuction
 • Kaş kaldırma kozmetik cerrahisi
 • Açık redüksiyon internal fiksasyon(orif)
 • Deri grefti uygulaması
 • Baldır protezi

Doktor Yorumları

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

�e ..aş

Avusturya da yaşıyorum. 2009 senesinde burun estetiği ameliyatı için Türkiye ye geldim ve sayın doktor tuğrul maral tarafından ameliyat edildim. O sıralar sayın dr tuğrul maral daha boğaziçi tıp fakültesinde hizmetteydi. Çok çok memnun kaldım sonuçtan ve çevremdeki herkese sayın doktor tuğrul maralı önerdim. Tavsiye üzerine gidip ameliyat olan 4 kişi de, biri ablam, çok memnun kaldılar. İlgi süper, sonuç süper...! Kesinlikle tavsiye ediyorum. 16-12-2015

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Doç. Dr. Tuğrul Maral tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

 • Burunnnn

  Hocam merhabalar...ben 17 yaşındayım burnumdanda rahatsızım burnum çok genişledi ve üst tarafta bir kemik var dışa doğru çıkıntılı burnumdaki genişlik düzeltilebilir mi istediğim burna sahip olurmuyum fiyatı nedir ?? şimdiden teşekkürler

  Doktor Cevabı:

  Doç. Dr. Tuğrul Maral

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Kafa seklı

  Iyı gunler hocam benım bır sorunum vr lutfen bana yardım edın..benım kafa seklım onden bakıldıgında yanlar şişkin duruyor ve ben bundan rahatsız oluyorum..sagdan soldan bakıldıgında sorun yok..fakat onden bakıldıgında yanlar şişik duruyor lutfen bana yarıdm edın..tum rısklere varım umrumda degıl... devamı

  Doktor Cevabı:

  Doç. Dr. Tuğrul Maral

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.
Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.