Doç. Dr. Süleyman Taş

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi - İstanbul

Burun Estetiği (Rinoplasti), Burun Tıkanıklığı, Yüz Estetiği

Takvim talep et Değerlendir Soru Sor

Doktorun Adresi

Teşvikiye mah. Hakkı yeten cad. no:11 Terrace Fulya, center 1, **** Şişli-İstanbul 34349  Şişli, İstanbul
Taş Estetik Cerrahi Kliniği

Bu adres için online randevu alınamıyor.

İmkanlar
Wi-fi Online Doktor Danışma Otopark (Ücretsiz) İkram Servis Vale Kredi kartı ile ödeme Nakit

Süleyman Taş Hakkında

Süleyman Taş Kimdir?

Op.Dr.Süleyman TAŞ, 1984 yılında Akçakale’de doğdu. Lisede 2000 yılında Tübitak Fizik Olimpiyatlarında Türkiye 3.sü olan Dr.Taş, 2002 yılında üniversite sınavlarında Türkiye genelinde derece yakalama başarısı gösterdi.

2008 yılında İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi (ÇAPA)’ den mezun olarak Tıp Doktoru ünvanını aldı. Plastik Cerrah olma hayalini gerçekleştirmek isteyen Dr.Taş, Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı’nda uzmanlık eğitimine başladı. Burada birçok ameliyata ve başarıya imza attı.

2012 yılında yurtdışına fellowship olarak giden Dr.Taş, Belçika’da Gent Üniversitesi ,Coupure Centrum ve St.Lucas Ziekenhuis Hospital' da estetik cerrahi, meme cerrahisi, mikrocerrahi ve cinsiyet değiştirme üzerine birçok ameliyata bulundu.

2013 yılında mikrocerrahi alanındaki ‘Sıçan Kasık Ada Flebi Sekonder Venöz İskemi Modelinde Allopurinol, Siklosporin-A ve Deferoksamin’ in Tek ve Kombine Kullanımlarının İskemik Hasara Etkisi’ isimli tezini sunarak Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi ihtisasını tamamlayıp Uzman Doktor ünvanını aldı.

2013 yılında Kepçe Kulak Ameliyatlarındaki nüks ve dikiş çıkması gibi sorunları ortadan kaldıran yeni bir Kepçe Kulak Ameliyat tekniği olan ‘Yeni Bir Antiheliksplasti Tekniği: Proksimal Bazlı Dermo-Fasyoperikondrial Flep’ isimli çalışma ile Türk Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği’nin düzenlediği yarışmada 2. Oldu.

2013 yılında Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanlığı’nın Avrupa’da da geçerli olması için yazılı ve sözlü 2 aşamalı olarak düzenlenen European Board of Plastic, Reconstructive&Aesthetic Surgery (EBOPRAS) sınavının yazılı aşamasına Thessaloniki' de sözlü aşamasına Brüksel'de girerek başarılı olmuş ve Avrupa denkliğini almıştır.

Dr.Taş, Yüz Gençleştirme Cerrahisi ve Mikrocerrahi üzerine 2 kitabın çevirisinde katkıda bulunmuştur. (Fasial Plastik Cerrahi-Temel Rehber. Bölüm 6: Anti-Aging ve Mikrovasküler Cerrahi Atlası-Anatomi ve Operatif Teknikler BölümVI: Uyluk Bölgesi).

Türkiye’de ilk defa uygulanan yeni bir teknik ile cinsiyet değiştirme ameliyatlarını korkulu rüya olmaktan çıkarılmasında katkısı bulunan Dr.Taş, yaptığı büyük ameliyatlar ile birçok kez medyada yeraldı. Her fırsatta yurt dışına giderek yeni gelişmeleri takip etmeyi hobi olarak gören Dr.Taş ‘ın Yurt dışı ve yurt içi dergilerde birçok bilimsel makalesi, kongrelerde oturum başkanlığı ve konuşmaları mevcuttur. Estetik cerrahinin en prestijli dergisi ve European Association of Societies of Aesthetic Plastic Surgery (EASAPS) ın yayın organı olan ‘Aesthetic Plastic Surgery’ dergisinde hakemlik, uluslar arası bir dergi olan 'Plastic and Aesthetic Research' dergisinde ise editörlük yapmaktadır.

Mesleğine, Rize Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Bölümde, Uzman Doktor olarak devam etmiş olan Dr.Taş, burada; parmak kopması, ayak kopması, kol kopması, meme kanserli hastalara yeniden kendi dokuları ile meme yapılması, yüzü yanık hastalara kendi dokuları ile yeniden yüz yapılması gibi ileri mikrocerrahi deneyimi gerektiren imkansız ameliyatlar ile basında sık sık yer aldı. Rize'de 2 yıl görev yapan Dr.Taş ayrıca burada gerçekleştirdiği 1000 in üzerinde burun estetiği ve 2000 in üzerinde yaptığı estetik cerrahi ameliyatları ile insanlara güzellik dağıtmaya devam etti.

Türk ve Avrupa Plastik Cerrahi Derneklerine üye olan Dr.Taş, başarılarına ve mesleğine şu an İstanbul Medical Park Hastaneler Grubunda devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum
 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • TRAKYA ÜNIVERSITESI
Yabancı Diller
 • İngilizce
İlgilendiği Hastalıklar
 • Burun Estetiği (Rinoplasti)
 • Burun Tıkanıklığı
 • Yüz Estetiği
 • Dudak Estetiği
 • Meme Protezi
Tedaviler
 • Burun estetiği (Rinoplasti)
 • Meme estetiği
 • Boyun germe(kozmetik cerrahi)
 • Vaser liposuction
 • Botoks - Dolgu
Fotoğraflar
Hobiler
 • Heykel
 • Resim
 • Yüzme
 • Kayak

Süleyman Taş Değerlendirmeleri

Değerlendir
7 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

�ba..
Zamanlama
İlgi
Ortam

Öncelikle herkese merhaba, 10 gün öncesinde Süleyman bey'e burun ameliyatı oldum. Ameliyat sonrası sürecimi yüzümün herhangi bir bölgesinde morluk oluşmadan, ağrısız/acısız bir şekilde atlattım. Bugün atel ve tamponların çıkarılmasıyla birlikte burnumun yeni şeklini görmüş oldum ve gerçekten şimdiden BAYILDIM :) Sevgili doktorum mesleki hayatındaki bilgi birikimi ve becerileriyle hem ulusal hem de uluslararası alanda kendisini kanıtlamış; çok naif, bilgi dolu ve işine çok saygı gösteren birisi. Kendisine rastladığım ve ameliyat olduğum için çok şanslı hissediyorum kendimi. Çünkü Süleyman bey'in hastası olmak bir ayrıcalık bana göre. Sevgili doktoruma ve tüm ekibine bir kez daha canıgönülden teşekkür ediyor ve başarılarının devamını diliyorum. Ameliyat olan ve olmayı düşünen herkese geçmiş olsun. 04-11-2020

an..men
Zamanlama
İlgi
Ortam

Yaklaşik bir sene önce Dr. Süleyman Taşda ikinci Burun ameliyatimi gecirdim. Tavsiye üzeri Süleyman Beyi buldum ve o an kararliydim onda yapacagimi. 1. Burun ameliyatimdan sonra nefes almakla biraz zorlaniyodum ve burnum düşük duruyordu yani hic memnun degildim. Süleyman bey ve ekibi beni cok güzel karşiladi. Ameliyatim cok iyi gecti. Sanirim hic bir Hoca bukar iyi bir sonuc elden getiremezdi! Nefes sorunumda cözüldu ve burnumdan cok memnunum. Herkeze tavsiye ederim. Süleyman Beye ve Ekibine sonsuz teşekkürler :)! 28-03-2019

ya..men
Zamanlama
İlgi
Ortam

Yaklaşık 2 yıl gibi bir araştırma süresi sonucunda Süleyman Bey'in tecrübesine ve yaptığı uygulamalara istinaden kendimi onun sihirli ellerine güvenle teslim ettim. Gözaltı torba problemim vardı ve sebebi genetik olduğundan operasyon dışında tedavisi pek fazla mümkün olmayan bir sorundu. Süleyman Bey ile ilk görüşmemizin sonucunda burun ve gözaltı problemimin tek operasyonda giderilebileceğini öğrendim. Kendisinin o kadar güven veren bir hekim olması sebebiyle ameliyat olmaya karar verdim. Üzerinden 1,5 yıl geçti ve sonuçtan çok memnunum. Çok doğal bir görünüme sahibim ameliyat sonrasında. Estetik yaptırmayı düşünenler için kesinlikle tavsiye edebileceğim bir hekim. En azından yaptırmadan önce mutlaka kendisine bir danışmanımızı tavsiye ederim. Hem böyle bir değerli hekimin görüşünü almış olursunuz, hem de asistanı güzel insan Burcu hanımın elinden bir kahve içme imkanı bulursunuz. 16-03-2019

ya..zgün
Zamanlama
İlgi
Ortam

Güler yüz ve ehil el ile yapılan dokunuşlar fark yaratıyor. Dr Süleyman Taş ve ekibine çok teşekkür ederim. 21-01-2019

iye..çbilek
Zamanlama
İlgi
Ortam

Tecrübe,güven,güler yüz ve muhteşem sonucun tek adresi sevgili Süleyman Taş hocam kusursuzluğun hayat bulmuş hali teşekkürler vücudumun mimarı 05-12-2018

de..asi
Zamanlama
İlgi
Ortam

Kuzenimin burun ameliyatı yapan harika bir insan, iyiki size gelmişiz. Size ve ekininize Hersey icin tesekk ederız. Ameliyattan sonraki zaman da beklediğimizden daha iyi geçti 07-07-2018

n..rak

hocam çok başarılı ve mesleğinde ehil biri fakat bunu birtek ben fark etseydim keşke, ona operasyon olabilmek için 1 yıldan fazla bekledim. Listesi çok yoğun ama kesinlikle değdi. Aslında değil 1 yıl, 10 yılda beklemeye razıydım. Daha öncesinde geçirdiğim o facia burun ameliyatının kalıntılarını ancak bu kadar başarılı ve eli iyi bir cerrah düzeltebilirdi. Şuan yeni burnumla çok mutluyum, allah razı olsun hocam sizden. Sizlerin kıymetini, diğer doktorları görünce anlıyoruz. 11-06-2015

7 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Doç. Dr. Süleyman Taş tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Süleyman Taş Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Burunda kemer

  Merhabalar süleyman bey benim burnumda önden bakıldığı zaman kemik çıkıntıları var çizgi şeklinde belli oluyor 2 tane fotoğraf çekindiğimde de resimlerde belli oluyor. yandan baktığım zaman ise çok bariz belli olmayan kemer var.bu da hafif de olsa burun ucu düşüklüğü yapıyor.sadece o kemik çıkıntı... devamı

  Doktor Cevabı:

  Doç. Dr. Süleyman Taş

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Burun ameliyatı

  Kaç yaş arasına burun ameliyatı yapabiliyorsunuz,gençlerede yapabilirmisiniz,hastalarınızın en az kaç yaşında olması gerekiyor??

  Doktor Cevabı:

  Doç. Dr. Süleyman Taş

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Doç. Dr. Süleyman Taş kimdir , telefon numarası nedir?
Doç. Dr. S Taş ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Doç. Dr. Süleyman Taş için nasıl randevu alabilirim?
Doç. Dr. S Taş şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Doç. Dr. Süleyman Taş nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Doç. Dr. Süleyman Taş Taş Estetik Cerrahi Kliniği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Doç. Dr. Süleyman Taş hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Doç. Dr. Süleyman Taş Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, uzmanıdır. Burun estetiği (Rinoplasti), Meme estetiği, Boyun germe(kozmetik cerrahi), Vaser liposuction, Botoks - Dolgu alanlarında hizmet veriyor ve Burun Estetiği (Rinoplasti), Burun Tıkanıklığı, Yüz Estetiği, Dudak Estetiği, Meme Protezi hastalıkları konusunda çalışıyor.

Doç. Dr. Süleyman Taş için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Doç. Dr. Süleyman Taş muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Doç. Dr. Süleyman Taş hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Doç. Dr. S Taş ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Doç. Dr. Süleyman Taş hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Doç. Dr. S Taş hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.