Doç. Dr. Süleyman Taş

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi - İstanbul
5.0

Meme Dikleştirme, Meme Büyütme, Meme Küçültme

5.0

“Bu yorumu tamponlarım alındıktan hemen sonra sıcağı sıcağına yazıyorum . Öncelikle Süleyman hocam si...” Devamı

Doç. Dr. Süleyman Taş

Op.Dr.Süleyman TAŞ, 1984 yılında Akçakale’de doğdu. Lisede 2000 yılında Tübitak Fizik Olimpiyatlarında Türkiye 3.sü olan Dr.Taş, 2002 yılında üniversite sınavlarında Türkiye genelinde derece yakalama başarısı gösterdi.

2008 yılında İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi (ÇAPA)’ den mezun olarak Tıp Doktoru ünvanını aldı. Plastik Cerrah olma hayalini gerçekleştirmek isteyen Dr.Taş, Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı’nda uzmanlık eğitimine başladı. Burada birçok ameliyata ve başarıya imza attı.

2012 yılında yurtdışına fellowship olarak giden Dr.Taş, Belçika’da Gent Üniversitesi ,Coupure Centrum ve St.Lucas Ziekenhuis Hospital' da estetik cerrahi, meme cerrahisi, mikrocerrahi ve cinsiyet değiştirme üzerine birçok ameliyata bulundu.

2013 yılında mikrocerrahi alanındaki ‘Sıçan Kasık Ada Flebi Sekonder Venöz İskemi Modelinde Allopurinol, Siklosporin-A ve Deferoksamin’ in Tek ve Kombine Kullanımlarının İskemik Hasara Etkisi’ isimli tezini sunarak Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi ihtisasını tamamlayıp Uzman Doktor ünvanını aldı.

2013 yılında Kepçe Kulak Ameliyatlarındaki nüks ve dikiş çıkması gibi sorunları ortadan kaldıran yeni bir Kepçe Kulak Ameliyat tekniği olan ‘Yeni Bir Antiheliksplasti Tekniği: Proksimal Bazlı Dermo-Fasyoperikondrial Flep’ isimli çalışma ile Türk Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği’nin düzenlediği yarışmada 2. Oldu.

2013 yılında Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanlığı’nın Avrupa’da da geçerli olması için yazılı ve sözlü 2 aşamalı olarak düzenlenen European Board of Plastic, Reconstructive&Aesthetic Surgery (EBOPRAS) sınavının yazılı aşamasına Thessaloniki' de sözlü aşamasına Brüksel'de girerek başarılı olmuş ve Avrupa denkliğini almıştır.

Dr.Taş, Yüz Gençleştirme Cerrahisi ve Mikrocerrahi üzerine 2 kitabın çevirisinde katkıda bulunmuştur. (Fasial Plastik Cerrahi-Temel Rehber. Bölüm 6: Anti-Aging ve Mikrovasküler Cerrahi Atlası-Anatomi ve Operatif Teknikler BölümVI: Uyluk Bölgesi).

Türkiye’de ilk defa uygulanan yeni bir teknik ile cinsiyet değiştirme ameliyatlarını korkulu rüya olmaktan çıkarılmasında katkısı bulunan Dr.Taş, yaptığı büyük ameliyatlar ile birçok kez medyada yeraldı. Her fırsatta yurt dışına giderek yeni gelişmeleri takip etmeyi hobi olarak gören Dr.Taş ‘ın Yurt dışı ve yurt içi dergilerde birçok bilimsel makalesi, kongrelerde oturum başkanlığı ve konuşmaları mevcuttur. Estetik cerrahinin en prestijli dergisi ve European Association of Societies of Aesthetic Plastic Surgery (EASAPS) ın yayın organı olan ‘Aesthetic Plastic Surgery’ dergisinde hakemlik, uluslar arası bir dergi olan 'Plastic and Aesthetic Research' dergisinde ise editörlük yapmaktadır.

Mesleğine, Rize Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Bölümde, Uzman Doktor olarak devam etmiş olan Dr.Taş, burada; parmak kopması, ayak kopması, kol kopması, meme kanserli hastalara yeniden kendi dokuları ile meme yapılması, yüzü yanık hastalara kendi dokuları ile yeniden yüz yapılması gibi ileri mikrocerrahi deneyimi gerektiren imkansız ameliyatlar ile basında sık sık yer aldı. Rize'de 2 yıl görev yapan Dr.Taş ayrıca burada gerçekleştirdiği 1000 in üzerinde burun estetiği ve 2000 in üzerinde yaptığı estetik cerrahi ameliyatları ile insanlara güzellik dağıtmaya devam etti.

Türk ve Avrupa Plastik Cerrahi Derneklerine üye olan Dr.Taş, başarılarına ve mesleğine şu an İstanbul Medical Park Hastaneler Grubunda devam etmektedir.

Taş Estetik Cerrahi Kliniği
Teşvikiye mah. Hakkı yeten cad. no:11 Terrace Fulya, center 1, daire:97 Şişli-İstanbul 34349 Şişli/İstanbul
Hizmetler
Burun estetiği (rinoplasti) Meme estetiği Boyun germe(kozmetik cerrahi) Vaser liposuction Botoks - dolgu Devamı

Hakkında

Op.Dr.Süleyman TAŞ, 1984 yılında Akçakale’de doğdu. Lisede 2000 yılında Tübitak Fizik Olimpiyatlarında Türkiye 3.sü olan Dr.Taş, 2002 yılında üniversite sınavlarında Türkiye genelinde derece yakalama başarısı gösterdi. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

Yabancı Dil

İngilizce

Yayınlar

Tüm Yayınlar

İlgi Alanları

Meme Dikleştirme Meme Büyütme Meme Küçültme Boyun Germe Yanak Estetiği Devamı

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
Meh*** İ***
Zamanlama
İlgi
Ortam
8 ay önce
Burun estetiği (rinoplasti)
Taş Estetik Cerrahi Kliniği

Bu yorumu tamponlarım alındıktan hemen sonra sıcağı sıcağına yazıyorum . Öncelikle Süleyman hocam siz bu işin ulaşılabilecek en yüksek seviyesindesiniz . Ellerinize emeğinize sağlık . Yani teşekkürden çok çok daha fazlasını hakkediyorsunuz . Hem siz hem de ekibiniz.Sargılar ve tampon çıktıktan sonra adeta başka biri oldum . Süreç olarak ise ben sol burun deliğimden nefes alamama şikayeti ile geldim . Yüz derimin kalın olması nedeniyle Süleyman hocam lazer ile öncelikle inceletmemiz gerektiği önerisinde bulundu . 3 seans lazer tedavisinden sonra 5 mayısta ameliyat oldum . Ve bugün tamponlar çıkarıldı . Burnumu canlı gördüğümde yüzümün değiştiğini ve adeta başka biri olduğumu farkettim . Hem uzun zaman sonra tabiri caizse burnumda nefes alma itibariyle iki delik olduğunu farkettim . İnanılmaz bir duygu . Adeta dışarıdaki tüm oksijeni ben tek başıma alıyor gibiyim . Mükemmel ötesi bir duygu . Ve kesinlikle belirtmeliyim ki doktorumun yaptığı simülasyondan da güzel bir burna ve estetik görüntüye kavuştum . Bu daha ilk andan itibaren inanılmaz bir özgüven veriyor… Bir kere daha sevgili doktorum Süleyman Taş’a ve değerli ekibine sonsuz teşekkür ediyorum. Ellerinize,emeğinize,ilginize sonsuz teşekkür ediyorum .

TK
Tuğ*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Öncelikle herkese merhaba, 10 gün öncesinde Süleyman bey'e burun ameliyatı oldum. Ameliyat sonrası sürecimi yüzümün herhangi bir bölgesinde morluk oluşmadan, ağrısız/acısız bir şekilde atlattım. Bugün atel ve tamponların çıkarılmasıyla birlikte burnumun yeni şeklini görmüş oldum ve gerçekten şimdiden BAYILDIM :) Sevgili doktorum mesleki hayatındaki bilgi birikimi ve becerileriyle hem ulusal hem de uluslararası alanda kendisini kanıtlamış; çok naif, bilgi dolu ve işine çok saygı gösteren birisi. Kendisine rastladığım ve ameliyat olduğum için çok şanslı hissediyorum kendimi. Çünkü Süleyman bey'in hastası olmak bir ayrıcalık bana göre. Sevgili doktoruma ve tüm ekibine bir kez daha canıgönülden teşekkür ediyor ve başarılarının devamını diliyorum. Ameliyat olan ve olmayı düşünen herkese geçmiş olsun.

Dil*** Ö***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Yaklaşik bir sene önce Dr. Süleyman Taşda ikinci Burun ameliyatimi gecirdim. Tavsiye üzeri Süleyman Beyi buldum ve o an kararliydim onda yapacagimi. 1. Burun ameliyatimdan sonra nefes almakla biraz zorlaniyodum ve burnum düşük duruyordu yani hic memnun degildim. Süleyman bey ve ekibi beni cok güzel karşiladi. Ameliyatim cok iyi gecti. Sanirim hic bir Hoca bukar iyi bir sonuc elden getiremezdi! Nefes sorunumda cözüldu ve burnumdan cok memnunum. Herkeze tavsiye ederim. Süleyman Beye ve Ekibine sonsuz teşekkürler :)!

Der*** Ö***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Yaklaşık 2 yıl gibi bir araştırma süresi sonucunda Süleyman Bey'in tecrübesine ve yaptığı uygulamalara istinaden kendimi onun sihirli ellerine güvenle teslim ettim. Gözaltı torba problemim vardı ve sebebi genetik olduğundan operasyon dışında tedavisi pek fazla mümkün olmayan bir sorundu. Süleyman Bey ile ilk görüşmemizin sonucunda burun ve gözaltı problemimin tek operasyonda giderilebileceğini öğrendim. Kendisinin o kadar güven veren bir hekim olması sebebiyle ameliyat olmaya karar verdim. Üzerinden 1,5 yıl geçti ve sonuçtan çok memnunum. Çok doğal bir görünüme sahibim ameliyat sonrasında. Estetik yaptırmayı düşünenler için kesinlikle tavsiye edebileceğim bir hekim. En azından yaptırmadan önce mutlaka kendisine bir danışmanımızı tavsiye ederim. Hem böyle bir değerli hekimin görüşünü almış olursunuz, hem de asistanı güzel insan Burcu hanımın elinden bir kahve içme imkanı bulursunuz.

ÜG
Üly*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Güler yüz ve ehil el ile yapılan dokunuşlar fark yaratıyor. Dr Süleyman Taş ve ekibine çok teşekkür ederim.

HD
Hed*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Tecrübe,güven,güler yüz ve muhteşem sonucun tek adresi sevgili Süleyman Taş hocam kusursuzluğun hayat bulmuş hali teşekkürler vücudumun mimarı

HS
Han*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Kuzenimin burun ameliyatı yapan harika bir insan, iyiki size gelmişiz. Size ve ekininize Hersey icin tesekk ederız. Ameliyattan sonraki zaman da beklediğimizden daha iyi geçti

ET
Esi*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
7 yıl önce

hocam çok başarılı ve mesleğinde ehil biri fakat bunu birtek ben fark etseydim keşke, ona operasyon olabilmek için 1 yıldan fazla bekledim. Listesi çok yoğun ama kesinlikle değdi. Aslında değil 1 yıl, 10 yılda beklemeye razıydım. Daha öncesinde geçirdiğim o facia burun ameliyatının kalıntılarını ancak bu kadar başarılı ve eli iyi bir cerrah düzeltebilirdi. Şuan yeni burnumla çok mutluyum, allah razı olsun hocam sizden. Sizlerin kıymetini, diğer doktorları görünce anlıyoruz.

Sık Sorulan Sorular

Doç. Dr. Süleyman Taş ile nasıl iletişime geçerim?

Doç. Dr. Süleyman Taş için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Doç. Dr. Süleyman Taş nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Doç. Dr. Süleyman Taş Taş Estetik Cerrahi Kliniği bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Doç. Dr. Süleyman Taş hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Doç. Dr. Süleyman Taş Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi uzmanıdır. Meme Dikleştirme, Meme Büyütme, Meme Küçültme alanlarında hizmet veriyor ve Burun estetiği (rinoplasti), Meme estetiği, Boyun germe(kozmetik cerrahi) hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube