Doç. Dr. Süleyman Eserdağ

Kadın Hastalıkları ve Doğum - İstanbul
5.0

Genital Estetik, Labioplasti, Vajinismus

“Uzun süre arastirdiktan sonra karar verdim çok çekinerek gittim fakat Süleyman hocam karsilamasiyla ...” Devamı

Doç. Dr. Süleyman Eserdağ

. Kozmetik Jinekolog
. Avrupa Board Sertifikalı Cinsel Terapist Fellow (FECSM)
. Uluslararası Genital Estetik Cerrahi ve Seksoloji Derneği’nin (ISAGSS) Kurucusu ve Başkanı
. Kadın Genital Estetik ve Fonksiyonel Cerrahisi Kitabının Yazarı

1992 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olduktan sonra, Zekai Tahir Burak Kadın Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nden Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanlığını aldı.

2014 yılında, Avrupa Cinsel Tıp Derneği (ESSM) ve Avrupa Seksoloji Federasyonu (EFS) tarafından düzenlenen 'board' sınavını geçerek 'Fellow Cinsel Terapist’ (FECSM) unvanına sahip ülkemizin ilk jinekologlardan oldu.

2015 yılında ülkemizde vajinismus konusunda bir ilk olan HERA- Vajinismus Tedavi, Eğitim ve Araştırma Derneği'ni kurdu.

Genital bölge estetik operasyonları üzerine önemli otörlerden eğitimler aldı. ABD/Florida’dan Prof Adam Ostrzensky ve ABD/Kaliforniya’dan Dr. Red Alinsod bunlardan bazılarıdır. Dr. Eserdağ 2015 yılında, ülkemizde bir ilki başararak alanında dünyadaki en büyük fakültelerden İrlanda merkezli ECAMS- Avrupa Estetik Tıp ve Cerrahi Fakültesi’ne kıdemli fakülte üyesi, uluslararası eğitimci ve daha sonra da ‘Genital Estetik Bölüm Başkanı’ oldu. Bu fakülte adına dünyanın pek çok bölgesinde ‘Kozmetik jinekoloji’ ve ‘Seksoloji’ alanlarında, hekimlere yönelik uluslararası kurslar verdi.

2017 yılında ECAMS’ tan ayrılarak ‘Uluslararası Estetik Genital Cerrahi ve Seksoloji’ (ISAGSS) adı altında kendi uluslararası derneğini kurdu. Halen bu dernek adı altında hekimlere yönelik kurslarına devam etmektedir. Ülkemiz haricinde Hindistan, Pakistan, Azerbaycan, Birleşik Arap Emirlikleri, Kıbrıs, Endonezya, Filipinler, Avusturya gibi pek çok ülkede 1000’den fazla hekime birebir canlı cerrahi (Hands-on) eğitimler vermiştir.

2018 ve 2019 yıllarında İstanbul'da RAGSS (Rekonstrüktif Estetik Genital Cerrahi ve Seksoloji) ismiyle iki uluslararası kongresi düzenlemiştir.

Literatürde kendi metotları olarak; klitoral hudoplasti ameliyatlarında Inverted-Y Plasty prosedürü ile himenoplasti ameliyatlarında Vestibulo-Introital Daraltma Tekniğini (VITT) yer almaktadır. Ayrıca, vajinismus ile pek çok çalışması ulusal ve uluslararası birçok hakemli dergilerde yayınlanmıştır.

Doç. Dr. Süleyman Eserdağ 2020 yılında editörlüğünü iki meslektaşıyla paylaştığı “Cinsel Tıp ve Genital Estetik” kitabını yayınlamıştır.

2021 yılında “Kadın Genital Estetik ve Fonksiyonel Cerrahisi” kitabını yayınlamıştır. Bu kitap özellikle genital estetik alanında Türkiye'de yayınlanan ilk kitap olup, tüm dünyada büyük ilgi görmüş ve iki ay sonra ”Female Aesthetic and Functional Genital Sugery” adıyla İngilizce olarak da yayınlanmıştır.

 

2022 yılında YÖK tarafından, Kadın Hastalıkları ve Doğum Alanında Doçentliğini alan

Doç. Dr. Süleyman Eserdağ,  pek çok ulusal / uluslararası toplantıya konuşmacı, oturum başkanı ve bilimsel direktör olarak davet almaktadır. Genital estetik ve vajinismus konularında literatürde pek çok uluslararası makalesi bulunmaktadır.
Doç. Dr. Süleyman Eserdağ halen “Hera Klinik” markası altında İstanbul (Nişantaşı) merkezinde cinsel tedaviler ve aynı zamanda genital bölge estetik operasyonları üzerine çalışmaktadır. İstanbul (Suadiye), Ankara (Kavaklıdere) ve İzmir (Alsancak) Hera Klinikler için de danışmanlık hizmeti vermektedir.
Genital estetik ameliyatlarını İstanbul haricinde, belirli dönemlerde Ankara ve İzmir’de de yapabilmektedir.

 

Op.Dr. Süleyman ESERDAĞ Muayenehanesi
Valikonağı Cad. Çeyrekoğlu Apt. No: 52 K: 3 D: 7/8 Şişli/İstanbul
Hizmetler
Labioplasti (iç dudak estetiği) Vajinoplasti (vajina daraltma) Vajina estetiği Orgazm tedavisi Vajinismus tedavisi Devamı
İmkanlar
Wi-fi İkram Devamı
Ödeme Yöntemleri
Kredi kartı ile ödeme Nakit Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

. Kozmetik Jinekolog
. Avrupa Board Sertifikalı Cinsel Terapist Fellow (FECSM)
. Uluslararası Genital Estetik Cerrahi ve Seksoloji Derneği’nin (ISAGSS) Kurucusu ve Başkanı
. Kadın Genital Estetik ve Fonksiyonel Cerrahisi Kitabının Yazarı
Devamı

Diploma Aldığı Kurum

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 05.1993
Deneyim: 30 Yıl

Yabancı Dil

İngilizce

Ekibim

Oya Mutlu

İlgi Alanları

Genital Estetik Labioplasti Vajinismus Vajina Daraltma Lazer ile vajina daraltma ve sıkılaştırma işlemleri Devamı

Deneyimler

Op.Dr. Süleyman ESERDAĞ Muayenehanesi (2010 - Devam ediyor)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 433 38 87

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

4.9

Ortam

5.0
ÖN
ÖZL*** N***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 ay önce
Vajinoplasti (vajina daraltma)
Op.Dr. Süleyman ESERDAĞ Muayenehanesi

Uzun süre arastirdiktan sonra karar verdim çok çekinerek gittim fakat Süleyman hocam karsilamasiyla konuşmalarıyla ilgi alakasiyla güven verici işinin ehli muhteşem bir doktor herkez gönül rahatlığıyla gidebilir zaten danismaya giden bile başka bir doktora gidemez tecrübeyle sabit....

Tuğ*** ş***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Sevgili doktorum Süleyman Hoca 1 ay önce size labioplasti yaptırdım eşim size yeni bir isim verdi. Artık bizim evimizde sizin adınız Da Vinci Süleyman. Eşime vajinamı 20 gün göstermedim. 20. Günde gösterdiğimde ağzı açık kaldı. Bayıldı :). Leonardo Da Vinci gibi doktormuş dedi. Artık o kadar rahatım ki. Dar kot giyiyorum. G-string rahatça giyiyorum. Cinsel ilişki sırasında çok daha rahatım. Size çoooook çoooooook teşekkür ederim. Günde attığım 20 mesaja sabırla cevap verdiğiniz için de teşekkür ederim. :)

Yorum randevu sonrasında eklendi.
Ag
Asl*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Buraya ilk başvurduğumda idrar kaçırma ve vajinamdaki iç dudakların büyük olması problemlerim vardı. Şuan idrar kaçırmıyorum. Bu beni çok rahatlatıyor. Ayrıca rahat rahat bikinimi giyebileceğimi düşündüğümde çok mutlu oluyorum. Estetik kaygılar bence sanıldığından çok fazla özgüvene zarar veriyor. Artık vücudumda kafamı takamayacağım bir sorunumun olmaması gerçekten güzel bir duygu. Uzun zamandır kendim için bir şeyler yapamamak beni rahatsız ediyordu. Bu açıdan da kendimi daha iyi hissediyorum. Teşekkürler.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
KK
Kad*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Merhaba, ben 34 yaşında bekar bir bayanım. Şuan, bu yazıyı ameliyattan 1 ay sonra sosyolojik ve psikolojik açıdan rahatlamış bir ruh haliyle yazıyorum. Ergenlik dönemimden itibaren beni huzursuz eden ve asla ertelemeyi gerektirmeyen bu sorunu, Süleyman Bey'in açıklayıcı internet sitesinden detaylı bir şekilde öğrendikten sonra hemen irtibata geçtim. Muayene sonucunda, labioplasti operasyonu ile birlikte klitoral düzeltme yapılmasında iyi olacağı önerisini de hiç düşünmeden kabul ettim. Çünkü sorunun kökten çözülmesini istiyordum. Ayrıca Süleyman Bey bana çok güven vermişti. Ertesi günü hiç ağrı ve acı hissetmeden ameliyatı olduğumda kendimi çok rahatlamış hissetmiştim. Sadece ilk gece olan hafif agrı bile umrumda değildi. Çünkü yıllardır kafama taktığım bu konudan kurtulmuştum. Evdeki 3 günlük istirahatten sonra 4.gün işime başlayabilmiştim. Benim gibi bu sorunlardan muzdarip olan kişilere tavsiyem, asla ertelememeleri ve kendilerini Süleyman Bey'in güvenilir elerine bırakmalarıdır. Öncelikle Süleyman Bey'e ve verdiği destekler için tüm personele çok teşekkür ederim.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
hc
Hül*** C***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

gündelik hayatımı çocukluğumdan beri zorlaştıran iç dudakların büyük olması rahatsızlığımın, Süleyman Bey'e kontrol amaçlı geldiğimde kısa süreli bir operasyonla çözülebileceğini öğrendim. İlk başta gözüm korkmuştu. Fakat operasyon sırasında hiç ağrı hissetmedim. Doktor olmam sebebi ile uzun çalışma mesailerimde, bu problemim beni rahatsız ediyordu. Operasyonu geçirdiğim için mutluyum. Bu operasyonu gerçekleştirdiği içinde Süleyman Bey'e çok teşekkür ederim.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
Sy
Suz*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

2 yıllık evli ve dünyası kararmış bir kadın olarak gittim kliniğe, gitmeden önce o kadar çok tedavi denemiş ve bir o kadar maddi manevi yıpranmış bir şekilde hatta onlara da inanmayarak sadece son bir kez daha denemek istedim.. Bu tedavi de olmazsa artık severek evlendiğim eşimden kendi eksikliğimden ötürü boşanacaktım. Ocak 2020 de daha kliniğin zilini çalmaya bile tereddüt ederken eşimle bizi kapıda karşılayan güler yüzlü insanların yanında bulduk kendimizi... Ve o kadar gariptir ki yıllarca bu hastalık sadece benim başıma gelen bir ceza sanıyordum ama öyle değilmiş salonda bekleyen onlarca cift bizim gibi vajinismus mağduruymuş... Neyse sözün kısasına geleyim ne kendime ne tedavilere inanmayarak adım attığım klinikten ilk gün bile ben bu işi yaparım buradaki insanlar asla beni yalnız bırakmazlar' diyerek ayrıldım klinikten.. Veeeeeee tam 3 gün süren güle oynaya gecen terapilerimiz sonunda kendine güvenen en kısa zamanda anne olmak hayaliyle yanıp tutuşan bir kadın olarak çıktım... Daha ne diyebilirim ki İstanbul Nişantaşı Hera Klinik personeli,doktorum Sn.Süleyman Eserdağ terapilerim sırasında benimle bizzat ilgilenen sevgili eşi sizlere ne kadar teşekkür etsem az gelir bana yepyeni bir dünya açtınız, her sabah uyandığımda küflü bir duvara bakan penceremi yemyeşil bir ormana bakan bir pencere haline getirdiniz. Sağolun var olun...

Yorum randevu sonrasında eklendi.
NC
Nai*** C***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Bu hastalığı yeneli tam 1sene oldu sizler sayesinde çok ama çok teşekkür ederim iyiki varsınız.. 6aylık evliliğim vardı yapamadık olmuyordu her gün ağlıyordum denemediğim şey kalmadı zeytinyağ, bebek yağ, anestol krem, uyku ilacı, içki, psikiyatriye gittim bana antidepresan verdi onu kullandım ruh gibi gezdim yine olmadı, devlet hastanelerinde böle bir hastalığa bakmıyorlar bile özele jinekolağa gittim parmak tedavisi yapalım seanslarla atlatırız bu hastalığı dedi belki 1ay belki 6ay dedi bn dokunamadığım yere parmak tedavisi nasıl uygulayabilirim duyduğum anda istemedim bide ne zman atlatacağımın tarihi bile belli deil araştırdığımda tedavıyı başaramayanlar bırakanlar bile olmuş neyse ki 6aylık evliliğimin sonucunda bi anda googlede hera kliniği buldum yılbaşı akşamı birtane kötü yorum yok insanların hikayelerini hem okudum hem ağladım meğer herkesin sorunu aynı fakat herkes benimki daha büyük sorun sanıyo 😊 eşimin desteği ile istanbul heradan randevu aldım telefonu açar açmaz o kadar sıcak bir konuşma geçiyorki aranızda kestirip atmıyorlar aksine onlar sizinle konuşmak istiyor güvenimi ilk konuşmada kazandılar zaten. Günüm geldi ve gittim karşılamalar süper bide bir nazlıyım ilk gün çok ağladım korkudan ne olacak ne bitecek diye sağolsun şenay eserdağ hocamla konuştuk bni bilgilendirdi hoş bir sohbetti güvenim ve cesaretim dahada arttı resmen bana bir bebek gibi davrandılar muayenemide yaptı ve beni ayşe hocama teslim etti o benim mucizemm onun sayesinde 4günde atlattım anne gibi abla gibi 4gün boyunca hep elimi tutup ondan destek almamı korkularımı bastırmayı başardı hergün o odadan ya mutluluk gözyaşlarıyla yada güle oynaya çıktım acı yok sızı yok parmak yok eşimle çok mutluyuz sizler sayesinde Allahım sizin gibi insanları bizim başımızdan eksik etmesin ömür boyuda ailemin bir parçası olarak kalacaksınız hrr istanbula yolum düştüğümde ziyaretinize gelicem şenay hocam ve ayşe hocam sizleri çok seviyorum oradaki herkezide çok seviyorum gülen yüzleri olsun övgü dolu sözleri olsun mükemmelsiniz kesinlikle böyle bir hastalığı olan kim varsa şiddetle tavsiye ediyorum ❤️😊

Yorum randevu sonrasında eklendi.
ED
ELİ*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Hera Klinik Ailesi'ne Güleryüzünü ve samimiyetini esirgemeyen,Değerli Doktorum Süleyman Eserdağ hocama sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.Duygularımı ifade etmekde zorlanıyorum ama geçirmiş olduğum genital estetik ameliyatından sonra kendimi yeni doğmuş gibi hissediyorum.Özgüvenim tekrardan yerine geldi.Süleyman hocam çok iyi dünyalar tatlısı bir insan ,aklım da ameliyatla ilgili hiçbir negatif düşüncem yada acabam olmadı güzel olacak mı diye.Süleyman hocamın sihirli ellerinden mükemmel bir sonuç alacağımı biliyordum.Ameliyat ve sonraki sürecim çok rahat geçti.Bugün 11.günündeyim ve herşey yolunda eğer sizde bu ameliyatı olmayı istiyor yada çekiniyorsanız bu düşüncelerinizden arınıp hayalinizdeki görünüm için harekete geçin derim ? Samimi güleryüzlü sıcakkanlı ekibiyle üzerinizde ki o stresi ve gerilimi inanın atıyorsunuz.Süleyman Eserdağ hocama ve ekibine göstermiş oldukları ilgi ve alakalarından dolayı tekrardan Teşekkür ederek,Başarılarının devamını diler Hayırlı, sağlıklı uzun ömürler dilerim iyi ki varsınız Süleyman Eserdağ hocam ...Herkese Sağlıklı mutlu günler dilerim.

SA
Sed*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Evliliğimdeki en büyük sıkıntı olan cinsel sorunlarımızı yöntem ve tedavisi sayesinde atlattığım hocam. Her şey için çok sağolun

EM
Ebr*** M***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Eğer sorununuz vajinismus ise hiç vakit kaybetmeden psikologlara psikaytrlara gitmeden Süleyman hocaya gidebilirsiniz. 2 sene önce gitmiştim ve bendeki bu sıkıntıyı en ince ayrıntasına kadar anlatıp neden olduğunu nasıl geçeceğini açıklayıp tedavileriyle beni bundan kurtarmıştı. Sonrasında bütün sorularıma da tek tek cevap verip ilgisini eksik etmemişti. Buradan kendisine tekrar çok teşekkür ediyorum iyi ki varsınız hocam

Sık Sorulan Sorular

Doç. Dr. Süleyman Eserdağ ile nasıl iletişime geçerim?

Doç. Dr. Süleyman Eserdağ için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Doç. Dr. Süleyman Eserdağ için nasıl randevu alabilirim?

Doç. Dr. Süleyman Eserdağ ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908504333887

Doç. Dr. Süleyman Eserdağ nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Doç. Dr. Süleyman Eserdağ Op.Dr. Süleyman ESERDAĞ Muayenehanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Doç. Dr. Süleyman Eserdağ hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Doç. Dr. Süleyman Eserdağ Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanıdır. Genital Estetik, Labioplasti, Vajinismus alanlarında hizmet veriyor ve Labioplasti (iç dudak estetiği), Vajinoplasti (vajina daraltma), Vajina estetiği hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Bu uzman henüz online randevu takvimi kullanmıyor. Aşağıda yer alan telefon ile anında randevu alabilirsiniz
Çağrı Merkezi 0 (850) 433 38 87

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube