Doç. Dr. Sibel Karaca, Adana, Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları)

Doç. Dr. Sibel Karaca

Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları) - Adana

Baş Ağrısı, Migren, EEG

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Adres

Belediye Evleri Mahallesi, Turgut Özal Bulvarı No: 234  Çukurova, Adana
Adana Medline Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Sibel Karaca Kimdir?

Doç. Dr. Sibel KARACA ERDOĞAN, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde yapmış ve Nöroloji Uzmanı olmuştur. 

1997-2002 yılları arasında Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde, 2002-2014 yılları arasında ise Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde görev yapmış olan Doç. Dr. Sibel KARACA ERDOĞAN, mesleki çalışmalarına 2014 yılından beri Özel Medline Adana Hastanesi'nde devam etmektedir. Ayrıca kendisi, Türk Nöroloji Derneği, Çukurova Nörofizyoloji Derneği ve Multipl Skleroz Çalışma Grubu üyesi olup iyi derecede İngilizce bilmektedir.

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ih..hin

Merhaba öncelikle çok araştırarak gittiğim Doç.Dr. Sibel KARACA hocam ciddi söylüyorum çok güler yüzlü , bilgili , insanın kalbine dokunan örnekleri ve ciddi olarak hastası ile ilgilenmesiyle dört dörtlük bir doktor demek yeridir. Benim vertigo hastalığım var idi bazı kaygılarım bazı düşüncelerim olduğunu biliyordum ama hocam da bunları tespit edip sakin olmamı , hepsinin inşallah geçecegini söylerek ve vermiş oldugu ilaçlar sayesinde daha da iyi olacağına inanıyorum ALLAH hocam dan razı olsun bilgisi ilgisi herşeyiyle mükemmel insan ilaçlar kullanınca etkileri ile beraber yazacağım inşallah tereddütsüz tercih edebilirsiniz .. 03-02-2020

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Doç. Dr. Sibel Karaca tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor
Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.