Doç. Dr. Sevgi Aras

Dahiliye - İç Hastalıkları, Geriatri - Ankara

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Emniyet, AÜ Tandoğan Kampüsü, 06560 Yenimahalle/Ankara  Ankara
Ankara Üniversitesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Sevgi Aras Hakkında

Sevgi Aras Kimdir?

Doç. Dr. Sevgi Aras, Dahiliye - İç Hastalıkları ve Geriatri alanlarında faaliyet göstermektedir. ve Geriatri Sevgi Aras, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Sevgi Aras Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ur..eci
Zamanlama
İlgi
Ortam

Canım Prof..Dr.Sevgi Aras, Sizi cok seviyorum, Dilerim cok uzun yıllar aynı motivasyonla, enerji ile insanlara dokunmaya devam edersiniz. umarım hayat da size aynı bonkörlükle cevap verir,hep güzel insanlarla karşılaşın, hep güzel şeyler üretin...🙏🏼🙏🏼 Sizin sayenizde babam Hüseyin Deveci saglıklı uzun bir ömür bir yaşar... 14-06-2021

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Doç. Dr. Sevgi Aras tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Doç. Dr. Sevgi Aras kimdir , telefon numarası nedir?
Doç. Dr. S Aras ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Doç. Dr. Sevgi Aras için nasıl randevu alabilirim?
Doç. Dr. S Aras şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Sevgi Aras ile anlaşmalı?
Sevgi Aras kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Doç. Dr. Sevgi Aras nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Doç. Dr. Sevgi Aras Ankara Üniversitesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Doç. Dr. Sevgi Aras hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Doç. Dr. Sevgi Aras Dahiliye - İç Hastalıkları, ,Geriatri uzmanıdır.

Doç. Dr. Sevgi Aras için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Doç. Dr. Sevgi Aras muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Doç. Dr. Sevgi Aras hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Doç. Dr. S Aras ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Doç. Dr. Sevgi Aras hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Doç. Dr. S Aras hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.