Doç. Dr. Orhan Yücel

Göğüs Cerrahisi - İstanbul

VATS (videotorakoskopik ameliyatlar), Akciğer Kanseri, Pnömotoraks

Takvim talep et Değerlendir Soru Sor

Doktorun Adresi

Yakuplu Mahallesi, Hürriyet Blv No:5, 34524 Beylikdüzü Osb  Beylikdüzü, İstanbul
Özel Medilife Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

İmkanlar
Wi-fi Otopark (Ücretli) Vale Kredi kartı ile ödeme Nakit Sgk Anlaşmalı

Orhan Yücel Hakkında

Orhan Yücel Kimdir?

Doç. Dr. Orhan YÜCEL, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Fırat Üniversitesi'nde başladığı tıp eğitimini başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, Gülhane Askeri Tıp Akademisi'nde yaparak Göğüs Cerrahisi Uzmanı olmuştur.

Ulusal ve uluslararası bir çok makale yayını bulunan Doç. Dr. Orhan YÜCEL, iyi derecede ingilizce bilmekte ve mesleki çalışmalarına Özel Beylikdüzü Medilife Hastanesi'nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum
 • FIRAT ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • GÜLHANE ASKERI TIP AKADEMISI
Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 01 1996

Tecrübe: 25 yıl 10 ay

Yabancı Diller
 • İngilizce
Deneyimler
 • Stajyer Tabip Gülhane Askeri Tıp Akademisi / Ankara
  01 1996 - 11 1997
 • Pratisyen Tabip 29. Mknz. Piyade Tugayı / Erzurum
  12 1997 - 11 2000
 • Göğüs Cerrahisi Uzmanlık Öğrencisi, Gülhane Askeri Tıp Akademisi / Ankara
  12 2000 - 11 2004
 • Göğüs Cerrahisi Uzman Doktor, Gülhane Askeri Tıp Akademisi / Ankara
  12 2004 - 11 2007
 • Öğretim Görevlisi (Yardımcı Doçent), Gülhane Askeri Tıp Akademisi / Ankara
  12 2007 - 11 2013
İlgilendiği Hastalıklar
 • VATS (videotorakoskopik ameliyatlar)
 • Akciğer Kanseri
 • Pnömotoraks
 • Göğüs Kafesi Şekil Bozuklukları
 • Hiperhidrozis (Aşırı Terleme)
Tedaviler
 • Mediastinal tümör rezeksiyonu
 • Mediastinoskopi
 • Trakeostomi
 • Torasik Outlet Sendromu
 • Torakotomi
Diplomalar ve Sertifikalar
Ödüller
 • En İyi Sözel Bildiri Ödülü(Hiperbarik Oksijen Tedavisinin Ratlarda Kriyoprezervatif Trakeal Allograft Üzerine Etkisi. . Candaş F, Görür R, Haholu A, Yıldızhan A, Yücel O, Ay H, Memiş A, Işıtmangil T. Türk Göğüs Cerrahisi Derneği) (23.04.2015)
 • En İyi Sözel Bildiri Ödülü(An Investigation on Protective Effect of Gilaburu (Viburnum opulus L.) Fruit against Ischemia/Reperfusion-Induced Oxidative Stress after Lung Transplantation in Rat (TÜBİTAK 213S045 No'lu proje) International Eurasia Pharmacy Co (03.09.2015)
 • En İyi Poster Bildiri Ödülü(Taurinin Allograft Akciğer Dokusunda İskemi Reperfüzyon Hasarını Önleyici Etkisi. Yücel O, Güler A, Gözübüyük A, Sapmaz E, Şirin YS, Gamsızkan M, Şahin MA, Eken A, Genç O. Türk Göğüs Cerrahisi Derneği, En İyi Tartışmalı Poster (14.05.2009)
 • En İyi Poster Bildiri Ödülü(Akciğer Transplantasyonu Sonrası Oluşan İskemi Reperfüzyon Hasarını Önlemede Taurin’in Etkisi. Orhan Yücel, Adem Güler , Mehmet Gamsizkan, Ayşe Eken, Özgür Karakurt, Yusuf Sinan Şirin, Onur Genç. Türk Toraks Derneği, Tartışmal (05.05.2010)
 • Tubitak Teşvik Ödül(Tübitak Bilimsel Yayınları Teşvik Ödülü / B.02.1.BAK.0.65.02.00.BYTP. 681) (05.02.2010)
Fotoğraflar
Hobiler
 • Mesleki Yazar
 • Yüzme
Anlaşmalı Kurumlar
 • Acıbadem Sigorta
 • Allianz Sigorta
 • Anadolu Sigorta
 • Axa Sigorta
 • Demir Hayat

Orhan Yücel Değerlendirmeleri

Değerlendir
29 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

İSE..ĞLAYAN
Zamanlama
İlgi
Ortam

Orhan hocaya ETS Ameliyatım için yurtdışından geldim. Aşırı terlemem vardı. Ameliyat öncesi ve sonrrası sorunsuz geçti. Çok memnun kaldım. Doktoruma ve çalışma arkadaşlarına çok teşekkür ederim. 28-10-2021

f Sefa..kçe
Zamanlama
İlgi
Ortam

Dr. Orhan beyi internetteki videolarından buldum. ETS ameliyatına aşırı terlemem olduğu için karar verdim. Ameliyatım çok iyi geçti öncesi ve sonrasındaki fark hemen anlaşıldı. Ameliyattan sonra ki süreç iyi geçti. Herşey için teşekkür ederim. Arif Sefa GÖKÇE 19-08-2021

an..mi
Zamanlama
İlgi
Ortam

.. 16-08-2021

..RTKARDEŞ
Zamanlama
İlgi
Ortam

Dr. Orhan YÜCEL' e ETS aşırı teleme ameliyatı oldum. Ameliyatından çok memnun kaldım. Eski terlemelerim geçti. İlk amaliyattan sonra birkaç gün ağrım devam etti sonrasında normal hayatıma geri döndüm. Terleme sorunu olan kişilere öneriyorum. hocamıza teşekkür ederiz. 10-08-2021

ma..lütaş akın
Zamanlama
İlgi
Ortam

MERHABALAR BEN EL TERLEMESİ SEBEBİ İLE KLİPSLİ ETS AMELİYATI OLDUM. AMELİYAT OLDUKTAN KISA BİR SÜRE SONRA AYNI GÜN TABURCU ETTİLER. AMELİYAT SONRASI AĞRI BAKIMINDAN KONFORLU BİR SÜREÇ GEÇİRDİM. EL TERLEMEM TAMAMEN KESİLDİ VE REFLEKS TERLEMEYİ ŞU ANDA HİÇBİR ŞEKİLDE YAŞAMIYORUM. YİNE BU AMELİYATI OLMAYA KARAR VERSEM TEKRAR ARAŞTIRIP ORHAN HOCAYI BULURDUM.. İYİ Kİ VARSINIZ HOCAM. FATMA ÜNLÜTAŞ AKIN 05-06-2021

lı..n
Zamanlama
İlgi
Ortam

AKCİĞERDEN NODÜL ÇIKARMA AMELİYATI ÇOK GÜZEL GEÇTİ. ŞU AN BİR HAFTA OLDU VE KENDİMİ ÇOK İYİ HİSSEDİYORUM. EMEĞİ GEÇEN ORHAN HOCAMDAN ALLAH RAZI OLSUN. HER ŞEY DAHA GÜZEL OLACAK İNŞALLAH. ORHAN HOCAMIZIN AMELİYAT ÖNCESİ VE SONRASI ÇOK GÜZELDİ VE HOCAMIZ DA ASİSTANI DA SÜPER BİR İKİLİ OLMUŞLAR. ONLARDAN ÇOK MEMNUN KALDIM ALLAH RAZI OLSUN. 03-06-2021

ÇİN..AR
Zamanlama
İlgi
Ortam

BABAM YUSUF ÇAĞLARIN MEDİASTİNOSKOPİK BİYOPSİSİ İÇİN GİTTİĞİMİZ SEVGİLİ DOKTORUMUZ ORHAN YÜCEL'İN HEM İNSANİ İLİŞKİLERE VERDİĞİ ÖNEM HEM DE YAPILAN TIBBİ MÜDAHALELERİ İÇİN GÖSTERDİĞİ HASSASİYETE TEŞEKKÜR EDERİZ. OPERASYON ÖNCESİ VE SONRASI AYRINTILI AÇIKLAMALARI İLE BİZİ AYDINLATTIĞI İÇİN DE KENDİMİZİ RAHAT VE GÜVENDE HİSSETTİK. İLGİSİNDEN DOLAYI VE HERŞEY İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ.. NAZLI CİNPERİ 27-05-2021

ve ..lıç

Çok iyi doktor ilgileniyor 10-12-2020

il..çak
Zamanlama
İlgi
Ortam

Sordugum soruyu hic beklemeden yanitladiginiz icin cok sagolun.degetlendirmeniz yol gosterici oldu allah razi olsun 25-09-2020

tafa..ol
Zamanlama
İlgi
Ortam

Mükemmel bir doktor soıruma cevap veren tek doktor kendisiydi ilgili ve durumun ciddyetinden anlıyor saygılar 11-06-2020

29 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Doç. Dr. Orhan Yücel tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Orhan Yücel Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Akciğer nodül

  Hocam iyi günler bt sonucumu göndersem değerlendirebilir misiniz yaşım 24 çok korkuyorum

  Doktor Cevabı:

  Doç. Dr. Orhan Yücel

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Hissedilen kitle ?

  Merhaba 27 yaşındayım ek bir rahatsızlığım yok göğüs kafesinin sağ yan tarafında aşağılara doğru elime gelen nohut büyüklüğünde sert hareketli bir kitle farkettim.önce var mıydı bilmiyorum çok kortum.kötü birşey olabilir mi ?teşekkür ederim.

  Doktor Cevabı:

  Doç. Dr. Orhan Yücel

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Doç. Dr. Orhan Yücel kimdir , telefon numarası nedir?
Doç. Dr. O Yücel ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Doç. Dr. Orhan Yücel için nasıl randevu alabilirim?
Doç. Dr. O Yücel şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Orhan Yücel ile anlaşmalı?
Orhan Yücel ile anlaşmalı kurumlara doktorsitesi.com üzerinde yer alan profilini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. ( Acıbadem Sigorta , Allianz Sigorta , Anadolu Sigorta , Axa Sigorta , Demir Hayat , Ergo , Groupama Sigorta , Güneş Sigorta , Mapfre - Genel Sigorta , Ray Sigorta , Eureko Sigorta , SGK , Türkiye İş Bankası , Halkbank , Şekerbank , Vakıfbank , PTT Mensupları , TÜRKİYE ANKARA SİGORTA A.Ş. , Ziraat Bankası , Garanti Bankası , Türkiye Büyük Millet Meclisi ( TBMM) , Emekli Sandığı , Yapı Kredi Bankası , FİBA SAMPA JOPON SİGORTA , TOBB , Ziraat Sigorta , Türk Nippon Sigorta , Doğa Sigorta , Ethica Sigorta , CGM Grup , Yapı Kredi Emekli Sandığı )

Doç. Dr. Orhan Yücel nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Doç. Dr. Orhan Yücel Özel Medilife Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Doç. Dr. Orhan Yücel hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Doç. Dr. Orhan Yücel Göğüs Cerrahisi, uzmanıdır. Mediastinal tümör rezeksiyonu, Mediastinoskopi, Trakeostomi, Torasik Outlet Sendromu, Torakotomi, Miyasteni (Myastenia Gravis), Akciğer ve plevra biyopsisi, Tirektomi, Timektomi, Akciğer Zarı (Plevra) Hastalıkları alanlarında hizmet veriyor ve VATS (videotorakoskopik ameliyatlar), Akciğer Kanseri, Pnömotoraks, Göğüs Kafesi Şekil Bozuklukları, Hiperhidrozis (Aşırı Terleme) hastalıkları konusunda çalışıyor.

Doç. Dr. Orhan Yücel için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Doç. Dr. Orhan Yücel muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Doç. Dr. Orhan Yücel hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Doç. Dr. O Yücel ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Doç. Dr. Orhan Yücel hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Doç. Dr. O Yücel hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.