Doç. Dr. Oğuz Karaeminoğulları, Ankara, Ortopedi ve Travmatoloji

Doç. Dr. Oğuz Karaeminoğulları

Ortopedi ve Travmatoloji - Ankara

Omurga Cerrahisi, Skolyoz, Bel Fıtığı

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Doktorun Adresi

Kızılırmak Mh. 1445 Sokak The Paragon İş Merkezi No:2B/45 Söğütözü  Çankaya, Ankara
Minimal İnvaziv Omurga Kliniği

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
İmkanlar
Wi-fi Online Doktor Danışma Otopark (Ücretsiz) Vale Kredi kartı ile ödeme Nakit

Oğuz Karaeminoğulları Hakkında

Oğuz Karaeminoğulları Kimdir?

Doç.Dr. Oğuz KARAEMİNOĞULLARI, 1966 yılında Ankara'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimini bitirdikten sonra Hacettepe Üniversitesi Tıp fakültesinde tıp eğitimine başlamıştır. 1991 yılında eğitimini tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde yapmış ve Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı olmuştur.

Uzmanlık eğitimi sonrasında, 2002 yılında İstanbul Florence Nigthingale hastanesi'nde' Aynı yıl, Başkent Üniversitesi Ortopedi ve Travmatoloji Ankara kliniğine geçti ve 2006 yılında Doçent ünvanını almıştır.Mesleki çalışmalarına 2006 yılından beri Bayındır Hastanesi’nde Ortopedi ve Travmatoloji Bölüm Başkanı ve Tıbbi Hizmetler Direktör yardımcısı olarak çalışmaktadır.

Doç.Dr. Oğuz KARAEMİNOĞULLARI, Kore, Almanya, İtalya, ve Polonya da eğitimlere katıldı. Uyguladığı açık ve minimal invaziv omurga cerrahisi tekniklerine Tam Endoskopik Diskektomi cerrahisini ekledi. Ulusal ve uluslarası toplantılarda endoskopik diskektomi tekniği ile ilgili konuşmacı oldu. Halen çalışmakta olduğu Bayındır hastanesinde çalışma arkadaşı Dr İsmail Gökyar ile birlikte Minimal İnvaziv Omurga Kliniğini kurmuştur.

Diploma aldığı kurum

  • HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

  • ULUDAG ÜNIVERSITESI

Yabancı Diller

  • İngilizce

İlgilendiği Hastalıklar

Fotoğraflar

Anlaşmalı Kurumlar

  • Acıbadem Sigorta
  • Anadolu Sigorta
  • Türkiye İş Bankası
  • Halkbank
  • Vakıfbank

Doktor Yorumları

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

el..oğan

Bence Oğuz hoca herkesin başina gelmesi gereken bir mucize. neden böyle diyorum çünkü kapali bel fitigi ameliyati yaparak beni 1 gun içerisinde normal hayata döndürdü. mucize dokunuşlarinız ilginiz ve o sevimli sohbetiniz için tekrar teşekkürler... 24-02-2019

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Doç. Dr. Oğuz Karaeminoğulları tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Doç. Dr. Oğuz Karaeminoğulları kimdir , telefon numarası nedir?
Doç. Dr. O Karaeminoğulları ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Doç. Dr. Oğuz Karaeminoğulları için nasıl randevu alabilirim?
Doç. Dr. O Karaeminoğulları şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Oğuz Karaeminoğulları ile anlaşmalı?
Oğuz Karaeminoğulları ile anlaşmalı kurumlara doktorsitesi.com üzerinde yer alan profilini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. ( Acıbadem Sigorta , Anadolu Sigorta , Türkiye İş Bankası , Halkbank , Vakıfbank , Ziraat Bankası , Türkiye Büyük Millet Meclisi ( TBMM) )

Doç. Dr. Oğuz Karaeminoğulları nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Doç. Dr. Oğuz Karaeminoğulları Minimal İnvaziv Omurga Kliniği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Doç. Dr. Oğuz Karaeminoğulları hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Doç. Dr. Oğuz Karaeminoğulları Ortopedi ve Travmatoloji, uzmanıdır. Bel cerrahisi(minimal invaziv lomber spinal füzyon), Skolyoz ameliyatı, Fıtık ameliyatı, Eklem cerrahisi alanlarında hizmet veriyor ve Omurga Cerrahisi, Skolyoz, Bel Fıtığı hastalıkları konusunda çalışıyor.

Doç. Dr. Oğuz Karaeminoğulları için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Doç. Dr. Oğuz Karaeminoğulları muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Doç. Dr. Oğuz Karaeminoğulları hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Doç. Dr. O Karaeminoğulları ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Doç. Dr. Oğuz Karaeminoğulları hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Doç. Dr. O Karaeminoğulları hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.