Doç. Dr. Müzeyyen Uyanık, Bursa, Kadın Hastalıkları ve Doğum

Doç. Dr. Müzeyyen Uyanık

Kadın Hastalıkları ve Doğum, Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite - Bursa

Histerektomi, İdrar Kaçırma (üriner inkontinans), İdrar Yolu Sarkması

Randevu Al 0 (850) 811 63 65

Doktorun Adresi

Odunluk Mah. İzmir Yolu Cad. No:41  Nilüfer, Bursa
Özel Medicana Bursa Hastanesi

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster

Müzeyyen Uyanık Hakkında

Müzeyyen Uyanık Kimdir?

Doç. Dr. Müzeyyen UYANIK, Isparta'da doğmuştur. Lise öğrenimini Adem Tolunay Fen Lisesi'nde derece ile bitirdikten sonra Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 2006 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde yapmış ve Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olmuştur.

Uzmanlık sonrası mecburi hizmet yükümlülüğünü Bursa Şevket Yılmaz Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yerine getirmiş olan Doç. Dr. Müzeyyen UYANIK, burada 3 yıl görev yapmış ve alanında bu hastanede ilk defa gerçekleştirilen nitelikli ameliyatlara imza atmıştır. 2014 yılında ise Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı'nda Yardımcı Doçent olarak göreve başlamıştır. Aynı süre zarfında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Üremeye Yardımcı Tedavi ve Eğitim Merkezi'nde infertilite (tüp bebek) alanında çalışmalar yapmış ve Üremeye Yardımcı Tedavi Uygulamaları Eğitim Sertifikası almaya hak kazanmıştır. Doçentliğini ise İstanbul Çapa Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden almıştır.

Doç. Dr. Müzeyyen UYANIK, Bursa'da bulunan Özel Medicana Bursa  Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum bölümünde hastalarını kabul etmektedir. Ayrıca kendisi Türk- Alman Jinekoloji Derneği, Türk Jinekoloji ve Obstetrik Derneği ve Üreme Sağlığı ve İnfertilite Derneği üyesidir.

Diploma aldığı kurum

 • ANKARA ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • FATIH ÜNIVERSITESI

İlgilendiği Hastalıklar

 • Histerektomi
 • İdrar Kaçırma (üriner inkontinans)
 • İdrar Yolu Sarkması
 • İnterstisyel Sistit
 • Jinekolojik Hastalıklar

Tedaviler

 • İnfertilite ve tüp bebek
 • Aile planlaması
 • Gebe takibi
 • Üreme
 • Ürojinekolojik ameliyatlar

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 63 65

Anlaşmalı Kurumlar

 • Allianz Sigorta
 • Anadolu Sigorta
 • Axa Sigorta
 • Demir Hayat
 • Ergo

Doktor Yorumları

Değerlendir
9 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

an..gül

Müzeyyen hanım çok güler yüzlü ve samimi. İnsana güven veriyor. Kendisi alanında oldukça uzman ve ileri görüşlü. Sayesinde tedaviye erken başladık. Çatı muayenesinden korkuyordum beni çok rahatlattı. Süreçte o kadar mesaj attım ki kendisine. Ne kadar teşekkür etsem azdır. Sabırla cevapladı her sorumu. Çok rahat bir hamilelik dönemi geçirerek normal doğum yaptım. Kendisini kesinlikle tavsiye ederim. 03-05-2020

ne..ir

mükemmel 27-01-2019

an Güneş..açoban

Bugun polikistik over tedavisi için tanıştım Çok tatlı güleryüzlu çok ilgili teşekkürler memnun kaldım :) 03-11-2018

ek..en

Kullanıcımız değerlendirme yazmamıştır. 01-12-2016

şra..kinköle

Çok teşekkür ederim 10-08-2016

an..an

Çok kibar, çok güleryüzlü, mükemmel bir doktor. Çok memnun kaldım. 30-06-2016

et ..ahan

9 ay boyunca doğum süresince bütün kontrollerimi kendisi takip etmiştir.Bu süreç boyunca hem kendisinin güler yüzlü olmasından hemde bütün kontrollerimde güven verip bütün detaylarıyla ayrıntılı incelemesinden çok memnun kaldım. Bütün anne adaylarına tavsiye ederim. 21-03-2016

u..an

Doktor Hanım'ın güler yüzü ve pozitif oluşundan dolayı kendisinden çok memnunumdoğumdan sonra ve doğumdan önce ki ilgi ve hastaya yaklaşımı çok güzel bütün herkese tavsiye ederim 21-03-2016

gu..t Akpınar

Çok tatlı, hanım efendi bir bayan.ayrıca çok ilgili ve insana güven veriyor. 14-03-2016

9 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Doç. Dr. Müzeyyen Uyanık tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sık Sorulan Sorular

Doç. Dr. Müzeyyen Uyanık ile nasıl iletişime geçerim?
Doç. Dr. Müzeyyen Uyanık ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 811 63 65

Doç. Dr. Müzeyyen Uyanık için nasıl randevu alabilirim?
Doç. Dr. Müzeyyen Uyanık için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Doç. Dr. Müzeyyen Uyanık için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Doç. Dr. Müzeyyen Uyanık hangi kurumlar Müzeyyen Uyanık ile anlaşmalı?
Doç. Dr. Müzeyyen Uyanık ile anlaşmalı kurumlara doktorsitesi.com üzerinde yer alan profilini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. ( Allianz Sigorta , Anadolu Sigorta , Axa Sigorta , Demir Hayat , Ergo , Groupama Sigorta , Güneş Sigorta , Mapfre - Genel Sigorta , Ray Sigorta , Hdi Sigorta , Eureko Sigorta , Halkbank , Medlab , CompuGroup Medical (CGM) , Zurich Sigorta , Generali Sigorta , İMECE , Ziraat Sigorta , Türk Nippon Sigorta , Doğa Sigorta , Unico sigorta , ACE European Sigorta )

Doç. Dr. Müzeyyen Uyanık nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Doç. Dr. Müzeyyen Uyanık Özel Medicana Bursa Hastanesi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Doç. Dr. Müzeyyen Uyanık hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Doç. Dr. Müzeyyen Uyanık Kadın Hastalıkları ve Doğum, ,Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite uzmanıdır. İnfertilite ve tüp bebek, Aile planlaması, Gebe takibi, Üreme, Ürojinekolojik ameliyatlar, Kısırlık tedavisi, Laparoskopi destekli vaginal histerektomi(histerektomi)(lavh), Jinekolojik operasyonlar, Düşük, Vajina estetiği alanlarında hizmet veriyor ve Histerektomi, İdrar Kaçırma (üriner inkontinans), İdrar Yolu Sarkması, İnterstisyel Sistit, Jinekolojik Hastalıklar hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Doç. Dr. Müzeyyen Uyanık için muayene ücreti nedir?
Doç. Dr. Müzeyyen Uyanık muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Doç. Dr. Müzeyyen Uyanık muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Doç. Dr. Müzeyyen Uyanık hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Doç. Dr. Müzeyyen Uyanık hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Doktordan Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.